Adobe flash Player - problem.

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Awatar użytkownika
tora117

Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 24 paź 2012, 13:03
Lokalizacja: Poznań

Adobe flash Player - problem.

Post26 paź 2012, 17:10

M.in. na stronie Orange.pl przed wejściem do video czatu z konsultantem wyskakuje mi okienko z Adobe Flash Playera z pytaniem o dostęp do mikrofonu i kamery, kiedy klikam "tak" nic się nie dzieje - okienko nie znika, strona się nie odblokowuje. Również jak klikam "nie" to okienko nie znika. Aplikacja w ogóle nie reaguje, nie można zaznaczyć żadnej opcji i tak mam za każdym razem. Dopiero w ustawieniach prywatności musiałam zaznaczyć "zawsze zezwalaj" ale ja wolę za każdym razem być o to pytana. Może ktoś spotkał się z takim problem i wie dlaczego to nie działa. Mam najnowszą wersję Playera. Odinstalowałam i zainwestowałam ponownie - nic to nie dało. Dzieje się tak na obu przeglądarkach IE i Mozilli. Mam Windows 7 Home Premium 64 bit z SP1.

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Adobe flash Player - problem.

Post26 paź 2012, 18:03

Sprawdzałaś na innych wersjach flash playera? Np. troche starszej jeśli masz najnowszą.

Awatar użytkownika
tora117

Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 24 paź 2012, 13:03
Lokalizacja: Poznań

Adobe flash Player - problem.

Post26 paź 2012, 18:18

Nie ale miałam poprzednią i tam też był ten problem :(, to w sumie jest troche starsza. Na jeszcze starszych nie sprawdzałam.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Adobe flash Player - problem.

Post27 paź 2012, 19:32

Czyściłeś rejestr między instalacjami?
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości