Analiza - Podgląd zdarzeń Windows

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
TomsonXD

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 08 cze 2017, 01:18

Analiza - Podgląd zdarzeń Windows

Post08 cze 2017, 01:27

Witam, jestem tu pierwszy raz, nie wiem czy muszę zakładać kolejny temat jeśli chodzi o przeanalizowanie mojego dziennika zdarzeń. Mam Windows 10, i mam taki problem że czasem wyskakują mi okienko które widać przez jakieś pół sekundy, następnie znika. Czasem widzę, że tak się dzieje i nie wiem czym to jest spowodowane. Plus kiedy coś piszę wyskakują mi pewne okienka, które są zapisywane jakoś w folderze "Dokumenty" pod nazwami typu "SynKernelDiag2017-04-26_19-41-19" też nie wiem o co chodzi.

Przesyłam mój dziennik zdarzeń Windows który można pobrać tutaj niżej do przeanalizowania jeśli to możliwe.
Jest tutaj Dziennik Aplikacje plus Dziennik System

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Analiza - Podgląd zdarzeń Windows

Post08 cze 2017, 07:10

TomsonXD pisze:Plus kiedy coś piszę wyskakują mi pewne okienka, które są zapisywane jakoś w folderze "Dokumenty" pod nazwami typu "SynKernelDiag2017-04-26_19-41-19" też nie wiem o co chodzi.


Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Daj znać czy pomogło we wszystkich przypadkach...
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

TomsonXD

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 08 cze 2017, 01:18

Analiza - Podgląd zdarzeń Windows

Post10 cze 2017, 21:24

Chyba już wszystko jest OK :) Wpisuję przykładowo "Ł" i nie pojawiają mi się te komunikaty. Dzięki :)

Nowalijka

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2017, 17:31

Analiza - Podgląd zdarzeń Windows

Post18 lip 2017, 17:44

Witam serdecznie,
Jestem tu nowa. Nie wiem dlaczego Windows odmawia dostępu, kiedy chcę jako Administrator zatwierdzić podaną w odpowiedzi Microsoftu formułkę:
reg add HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\services\SynTP\Parameters\Debug /v DumpKernel /d 00000000 /t REG_DWORD /f

Uczę się pisać bezwzrokowo i ciągłe komunikaty przy literce "Ł" uniemożliwiają mi naukę :(
Będę wdzięczna za szybką odpowiedź. Pozdrawiam!



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości