ArcaMicroScan źle działa, błąd powoduje basemanager.dll

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22688
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

ArcaMicroScan źle działa, błąd powoduje basemanager.dll

Post20 lut 2009, 20:11

ArcaMicroScan źle działa. Po próbie skanowania wyświetla się taki komunikat w podglądzie zdarzeń:
Aplikacja powodująca błąd arcamicroscan.exe wersja 1.0.0.1, moduł powodujący błąd basemanager.dll wersja 1.0.2839.21302, adres błędu: 0x00001371. Źródło: Application Error, kategoria: brak, typ: błąd, identyfikator zdarzenia: 1000. Bardzo proszę o pomoc. Ten mini skaner nieraz usunął mi wirusy, których avast lub inny program nie wykrył.
Próba aktualizacji kończy się bez żadnego komunikatu. Po prostu program się wyłącza.
Ostatnio zmieniony 20 lut 2009, 21:10 przez stukot, łącznie zmieniany 3 razy.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
djarta

Globalny Moderator
Posty: 5854
Rejestracja: 26 gru 2008, 17:15
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:

ArcaMicroScan źle działa, błąd powoduje basemanager.dll

Post20 lut 2009, 20:21

Zainstalowałeś bibloteki ---> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników ??


==========
K.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22688
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Re: ArcaMicroScan źle działa, błąd powoduje basemanager.dll

Post20 lut 2009, 21:08

djarta, zainstalowałam najnowsze sterowniki, ale to nic nie pomogło. W czasie próby aktualizacji wystąpił kolejny błąd. Komunikat w podglądzie zdarzeń: aplikacja powodująca błąd amsupd.exe wersja 1.0.0.1, moduł powodujący błąd mvcrt.dll, wersja 7.0.2600.5512, adres błędu 0x000036fa3. Źródło application error, kategoria: brak.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

ArcaMicroScan źle działa, błąd powoduje basemanager.dll

Post21 lut 2009, 00:00

Spróbuj z tymi bibliotekami:

Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package (x86) -> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Microsoft Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package (x86) -> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22688
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Re: ArcaMicroScan źle działa, błąd powoduje basemanager.dll

Post22 lut 2009, 11:54

rokko, zainstalowałam najnowsze biblioteki i to nic nie pomogło. Program próbuje się aktualizować i znów wyskakuje błąd, wywołany przez mvscrt.dll wersja 7.0.2600.5512, adres błędu: 0x00036fa3.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

ArcaMicroScan źle działa, błąd powoduje basemanager.dll

Post22 lut 2009, 14:30

W trybie awaryjnym jest to samo?

Przywróć oryginalną bibliotekę msvcrt.dll ,biblioteka powinna być dostępna na płytce instalacyjnej Windows XP. Przywracasz ją spod konsoli odzyskiwania.

Kod: Zaznacz cały

expand X:\i386\msvcrt.dl_ c:\windows\system32

Gdzie X: jest literą napędu CD\DVD (literę sprawdzisz wpisując w konsoli MAP).

Dodatkowo przeczyść rejestr kilkoma programami np. Eusing, CleanGP, CCleaner.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22688
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Re: ArcaMicroScan źle działa, błąd powoduje basemanager.dll

Post22 lut 2009, 15:02

rokko, nie mam konsoli odzyskiwania. W jaki inny sposób mogę przywrócić orginalny plik z płyty instalacyjnej?
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

ArcaMicroScan źle działa, błąd powoduje basemanager.dll

Post22 lut 2009, 15:11

Można użyć pliku znajdującego się w Service Pack.

Opis dla Visty lecz dla XP również znajduje zastosowanie, tym bardziej, że system Masz sprawny -> Naprawa uszkodzonych plików systemowych (Vista)
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22688
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Re: ArcaMicroScan źle działa, błąd powoduje basemanager.dll

Post23 lut 2009, 13:51

Przywróciłam orginalne pliki systemowe, wpisując w uruchom: sfc/scannow. Jedyny efekt to to, że aktualizacja ArcaMicroScan trwała chwilę dłużej. Instalacja nowszej wersji programu nie udała się. W podglądzie zdarzeń było napisane, że błąd wywołuje amsupd.exe, wersja 1.0.0.1, moduł wywołujący błąd: unknow, wersja 0.0.0.0, adres błędu: 0x00000008. Nie mam już pomysłów. Bardzo zależy mi na tym skanerze, bo avast to za mało.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości