Awaria pliku rejestru, uszkodzona gałąź SystemRoot\System32

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
kammomaila

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 08 sie 2009, 21:07

Awaria pliku rejestru, uszkodzona gałąź SystemRoot\System32

Post08 sie 2009, 22:08

wskutek (prawdopodobnie) przerwania zasilania ( wyjecie baterii z laptopa) nie da się włączyć komputera, tzn. jest błąd rejestru :
Stop: 0xc0000218 {Awaria pliku Rejestru} Nie jest możliwe załadowanie przez Rejestr gałęzi (pliku): \SystemRoot\System32\Config\uszkodzona_galaz lub jego dziennika bądź drugiej kopii. Jest on uszkodzony, brak go lub jest nie do zapisania.

właściwie nie było by problemu, bo mogłabym zrobić kopie zapasowa rejestru idt, tylko nie mogę się dostać do rejestru. wiem, ze powinno się włożyć płytę Windowsa (tutaj akurat XP), ale ów takiej nie posiadam z pewnej przyczyny. czy da się coś zaradzić bez tej płyty?
a! i bardzo proszę o mówienie w jako takim zrozumiałym dla mnie języku, gdyż nie za bardzo doświadczona jestem w takich sprawach.
dziękuje i proszę o pomoc.
Ostatnio zmieniony 08 sie 2009, 22:16 przez me@djohnsc, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zmieniłem tytuł, poprawiłem pisownię

Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

Awaria pliku rejestru, uszkodzona gałąź SystemRoot\System32

Post08 sie 2009, 22:21

Zajrzyj do tego tematu => Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Niestety, potrzebna jest płyta z Windowsem! Jak to nie masz? Skoro to laptop to pewnie jest ukryta partycja recovery...

kammomaila

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 08 sie 2009, 21:07

Re: Awaria pliku rejestru, uszkodzona gałąź SystemRoot\System32

Post09 sie 2009, 00:31

z laptopem byla vista, ale chciano xp, wiec dano do goscia, ktory ,,zrobil,, xp, a plyty nie ma...
ale wlozylam plyte od laptopa (dell'a cos o reinstallation) i zrobilam w tej konsoli, ale juz nie wiem co powinnam wpisac. dalam to co bylo w artykule : przywracanie systemu windows, punkt 4.1.
nie dziala wciaz.
zabierac sie za wpisywanie tego z temu co byl w linku teraz? bo ja juz nic nie rozumiem...

-- Dzisiaj, 01:30 --

a czy moze powinnam przeinstalowac windowsa calego, bo juz pare tygodni temu byly problemy. jakos po calym dniu kombinowania udalo sie wlaczyc komputer. pozniej przeczyscilam system, nie ma zadnych wirusow ani robali. czyli zapewne sa to oznaki, ze system pada sam z siebie i radzono mi, ze powinnam kiedys przeinstalowac windowsa.
czy wtedy wszystko bedzie ok? czy wystarczy, ze zamiast wlazic do tej konsoli, to wczesniej dac enter na : to set up windows xp now, press enter. ?
a! i czy nic nie strace? nie wykasuja mi sie zadne dane? to strasznie wazne, nie chodzi o jakies glupkowate adresy na gg.
juz naprawde nie wiem co robic. Prosze o pomoc :)
p.s. to co mialam zrobic w konsoli, to wszystko zrobilam. i tak nic nie dziala.

Awatar użytkownika
Cisowianka

Użytkownik
Posty: 176
Rejestracja: 19 lip 2009, 10:38
Lokalizacja: Friedeberg
Kontaktowanie:

Awaria pliku rejestru, uszkodzona gałąź SystemRoot\System32

Post09 sie 2009, 22:14




  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości