Blue Screen

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Malit

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 07 maja 2013, 00:57

Blue Screen

Post07 maja 2013, 01:21

Witam, od jakiegos czasu meczy mnie "niebieska smierc" :@ Pojawia sie zawsze kiedy gram w gierke :evil: i zawsze przy tej samej, inne dzialaja bez problemu.
Uzylem programu do odczytu DMP.. o to co mi wyszlo BugCheck 1000008E, {c0000005, bd08fcd2, a690dbc0, 0} (to chyba ta najwazniejsza linijka)
Znalazlem swoj blad w tabeli i teraz pytanie, czy moze to byc spowodowane za slabym sprzetem, chociaz gra chodzi bez zastrzezen do czasu ataku niebieskiej smierci. :@ Bo sterowniki raczej mam aktualne. I jak sie uaktualnia Bios? :woot:

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Blue Screen

Post07 maja 2013, 02:18

Ten kod błędu spowodowany był przewaznie sterownikiem do grafiki, przeinstaluj go na inną wersje niz aktualna.

Malit

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 07 maja 2013, 00:57

Blue Screen

Post08 maja 2013, 16:31

Niestety nie pomoglo :sciana: nadal to samo.

Awatar użytkownika
seba86mu

VIP+
Posty: 9744
Rejestracja: 13 lis 2008, 18:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Blue Screen

Post08 maja 2013, 16:38

Zainstaluj program => Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników, którym dokonasz odczytu plików DMP.
Po otwarciu program automatycznie zlokalizuje pliki DMP. Zaznacz kolejno pliki i wybierz:
File => Save Selected Items
Wklej tutaj raporty.
Możesz również wkleić screen zmaksymalizowanego ekranu głównego programu.

Podaj odczyty temperatur z programu => Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników (screen okna programu)

Pokaż odczyt SMART z programu => Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników => zakładka Health

Wykonaj godzinny test pamięci RAM programem Memtest => http://www.hotfix.pl/instrukcja-obslugi ... m-a204.htm

Jaki posiadasz sprzęt ? (procesor, karta graficzna, zasilacz)



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości