Brak Audio

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Masterixx

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2018, 15:16

Brak Audio

Post04 sie 2018, 15:30

Witam, dzisiaj podczas korzystania z laptopa HP Pavilion 15-cc502nw z Windows 10 wyskoczył mi błąd na niebieskim tle z procentową wartością jego naprawienia. Podczas restartu sprzętu okazało się że nie chciał się uruchomić ponieważ "nie posiada zainstalowanego systemu Windows na dysku twardym" popróbowałem naprawić go narzędziami które miałem do wyboru, tzw. automatyczna naprawa, diagnostyka czy coś takiego. Prób było może z 3. Podczas kolejnego uruchomienia, naciśnięciu klawisza F2 i szukaniu innych opcji do wyboru, nagle pojawiło się "Kontynuuj z Windows 10" no to ja klik i system się uruchomił jak trzeba, z tą różnicą że nie było dźwięku (na pasku ikona głośnika z czerwonym krzyżykiem), a po najechaniu na niego tekst na białym tle "Usługa Audio nie jest uruchomiona". Użyłem opcji "Rozwiąż problemy z dźwiękiem" i pisze że "Co najmniej jedna usługa Audio nie jest uruchomiona" a po kliknięciu w "Wyświetl szczegółowe informacje" pojawiło się to:
Obrazek

Spróbowałem więc sposobu z tej oto strony: http://www.hotfix.pl/naprawa-bledu-nie- ... o-a316.htm

Póba uruchomienia Windows Audio:
Obrazek

Usługi zależne z screena niżej są włączone, jedynie nie posiadam dostępu do włączenia Windows Audio.
Obrazek

Aktualizowałem też sterowniki, a właściwie je reinstalowałem przez HP Manager Recovery i Menadżer Urządzeń ale nic to nie dało.

Została mi jeszcze ta opcja z rejestrem z linku podanego wyżej, ale nie wiem czy to jest bezpieczne wklejać kod z Visty/ Win 7 do Win 10.

Potrzebuję pomocy, sam raczej nie dam rady tego zrobić, jestem zielony w punkcie informatyki, a również nie chciałbym stracić żadnych plików z komputera.

Z góry dziękuję za wszelką okazaną pomoc!


  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 17 gości