Brak głosu w laptopie Windows 8

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
diilgang0

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 30 wrz 2013, 21:33

Brak głosu w laptopie Windows 8

Post30 wrz 2013, 22:04

Witam mam taki problem nie działa mi dźwięk w laptopie gdy patrzę na ikonę głośności w prawym dolnym rogu to jest przekreślony głośnik klikam na niego i robi mi Wykrywanie błędów i po chwili komunikat ,, Nie można zidentyfikować problemu w ramach rozwiązania problemów może być pomocne skorzystanie z innych opcji nie wiem co mam zrobić już kombinowałem wszystkiego wszedłem też w Menadżer Urządzeń i tam mam ,, Audio Device on High Definition Audio Bus '' i koło niego żółty wykrzyknik klikam na to i jest napisane ( Sterowniki tego urządzenia nie są zainstalowane. (Kod 28)
Aby znaleźć sterownik dla tego urządzenia, kliknij opcję Aktualizuj sterownik.) kliknąłem tak jak było napisane Aktualizuj sterownik i wyszukaj automatycznie zaktualizowane oprogramowanie sterownika klikam na to i po wyszukaniu tych sterowników Piszę System Windows napotkał problem podczas instalowania oprogramowania sterownika dla tego urządzenia. System windows odnalazł oprogramowanie sterownika dla tego urządzenia, ale napotkał problem podczas próby zainstalowania go. High Definition Audio Device nie można odnaleźć określonego pliku. Nie wiem co mam zrobić wszystko zaczęło się od zainstalowania programu SlimDrivers tam chciałem sprawdzić moje sterowniki przed tym wszystkim działał mi dźwięk wszystko pięknie po tym skanowaniu tym programem pościągałem sterowniki uruchomiłem ponownie laptopa i od wtedy zaczął się problem z brakiem dźwięku.

Piszę poniżej moje parametry
SAMSUNG
intel Core i5-3210M CPU @ 2.50 GHz
RAM: 6GB
Karta Graficzna: AMD Radeon HD 7600M Series
Typ systemu: 64-bitowy system operacyjny, procesor x64
Windows 8

Proszę o pomoc nie wiem co mam zrobić szperam po forum i ludzie piszą z 2009 r. z systemem innym itd. do swojego nic nie znalazłem będę bardzo wdzięczny.

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Brak głosu w laptopie Windows 8

Post30 wrz 2013, 22:08

Podaj dokładny model tego samsunga :)

diilgang0

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 30 wrz 2013, 21:33

Brak głosu w laptopie Windows 8

Post30 wrz 2013, 22:20

znalazłem Samsung 350 V5C- FOC

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Brak głosu w laptopie Windows 8

Post30 wrz 2013, 22:37

Sprawdz ten sterownik:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

jeśli przez instalator nie będzie się dało to go wypakuj następnie daj na wpis z zółtym wykrzyknikiem i zainstaluj sterownik ręcznie podając sciezke do folderu wypakowanego ze sterownikiem.

diilgang0

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 30 wrz 2013, 21:33

Brak głosu w laptopie Windows 8

Post30 wrz 2013, 22:56

dałem przez setup przeszło prawie do końca i po chwili nowy instalator chciał się włączyć i pisze ,, Nie powiodła się instalacja sterownika Realtek HD Audio !! Error Code: 0x00003F1 zrobiłem ręcznie w Menadżerze urządzeń tam gdzie jest ten żółty wykrzyknik aktualizuj sterownik przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu oprogramowania sterownika dałem na to gdzie to wypakowałem i jest napisane System Windows napotkał problem podczas instalowania oprogramowania sterownika dla urządzenia, baza danych rejestru konfiguracji jest uszkodzona.

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Brak głosu w laptopie Windows 8

Post30 wrz 2013, 22:58

Daj właściwosci tego wpisu z wykrzyknikiem, następnie zakładka szczegóły z listy wybierz identyfikator sprzętu i podaj go tutaj :)

diilgang0

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 30 wrz 2013, 21:33

Brak głosu w laptopie Windows 8

Post30 wrz 2013, 23:02

HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0269&SUBSYS_144DC0D8&REV_1002
HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0269&SUBSYS_144DC0D8

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Brak głosu w laptopie Windows 8

Post30 wrz 2013, 23:06

Sprawdz ten:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

i tak samo jak wczesniej dwoma sposobami :)

diilgang0

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 30 wrz 2013, 21:33

Brak głosu w laptopie Windows 8

Post01 paź 2013, 16:15

Ten sam komunikat w pierwszym sposobie po zrobieniu Setup, i to samo drugim sposobem Baza danych rejestru konfiguracji jest uszkodzona..

-- 01 paź 2013, 16:15 --

Ma ktoś jakiś inny pomysł co to może być ? Proszę o pomoc

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Brak głosu w laptopie Windows 8

Post02 paź 2013, 17:15

Nie wiem co mam zrobić wszystko zaczęło się od zainstalowania programu SlimDrivers tam chciałem sprawdzić moje sterowniki przed tym wszystkim działał mi dźwięk wszystko pięknie po tym skanowaniu tym programem pościągałem sterowniki uruchomiłem ponownie laptopa i od wtedy zaczął się problem z brakiem dźwięku.

Sprawdź przywracanie systemu z wcześniejszą datą zanim został zainstalowany SlimDrivers.
Wcześniej odinstaluj ten program i przeczyść komputer np. CCleanerem lub innym.

CCleaner.
U góry po lewej "Cleaner" na dole Analiza - Uruchom Cleaner
później "Rejestr" Skanuj by znaleźć problemy - Napraw zaznaczone problemy.
CCleanera używaj po częstym surfowaniu po internecie oraz po każdej deinstalacji programów i sterowników.

kliknij aby powiększyć:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Na przyszłość nie korzystaj z tego typu programów ponieważ często się mylą ;)
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości