Dvd ROM nie pokazuje całej zawartości plików na płycie.

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
JordanPL

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2020, 09:43

Dvd ROM nie pokazuje całej zawartości plików na płycie.

Post27 lut 2020, 09:47

Od kilku dni mam taki problem, że po włożeniu płyty zewnetrzny DVD ROM wykrywa tylko niewielka część zawartości, która jest zgrana na płycie cd.Poczatkowo myślałem, że to może wina lasera, ale po podłączeniu nowego napędu sytuacja jest bez zmian.Sprawdzalem re płytę również dla pewności w innym komputerze i jest analogicznie.A co ciekawe po włożeniu tej płyty w odtwarzacz DVD wyświetlane są wszystkie pliki i foldery.Natomiast inne płyty po włożeniu w dvd ROM są wyświetlane z pełną zawartością.Co może być tego przyczyną?

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Dvd ROM nie pokazuje całej zawartości plików na płycie.

Post02 mar 2020, 21:20

Czy to płyta przez Ciebie nagrywana? Jak tam to może sesja nie jest zamknięta.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Dvd ROM nie pokazuje całej zawartości plików na płycie.

Post03 mar 2020, 15:22

Wydaje mi się że mogą to być pliki 'do nagrania' dlatego są widoczne tylko u ciebie na komputerze a u innych już nie, są wrzucone na płytę - ale nie nagrane.

Ewentualnie spróbuj użyć innej płyty CD, skoro nagrywałeś cd-r nagraj cdrom albo odwrotnie.

Daj znać rezultaty, dodatkowo fajnie gdybyś zrobił zrzut ekranu jak wygląda ta nagrana płyta gdzie są widoczne wszystkie pliki, i te których brakuje. Możliwe też że na jednym z komputerów masz wyłączona opcje pokaż ukryte foldery. Osobiście myślę że problem jest dość prosty do rozwiązania, kolejna metoda dobrze gdybyś zrobił obraz płyty i spróbował ja zemulowac np przez daemon tools, czy sytuacja jest taka sama czy nie.



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości