Dziwne zacinanie komputera przy muzyce w YouTube

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
-Boniek-

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwie 2013, 18:36

Dziwne zacinanie komputera przy muzyce w YouTube

Post02 kwie 2013, 18:53

Witam, nie chciałem zakładać nowego tematu skoro ten jest na podobny temat. Otóż od pewnego czasu mam problem podczas oglądania filmików na youtube. Jak tylko oglądam to jest ok, Ale jak ruszę scrollem to się przycina cały system na sekundkę, przycięcia obrazu i dzwięku na youtube występują nawet przy szybkim przesuwaniu kursorem myszki po pasku filmu na youtube ( pasek buforowania). Jak przeglądam w tym czasie inną stronę to dzieje się tak samo a nawet i bardziej.

Fakt, ze sprzęt jest wiekowy i to bardzo, ale tyle chyba powinien ogarnąć. Być może jest to związane z kartą graficzną, gdyż niedawno szukając przyczyny tego cięcia zauważyłem, ze wentylator na karcie graficznej był lekko naderwany, tzn naderwana była guma go utrzymująca przez co wentylator podejrzewam, nie chodził wcale, bądz chodził dużo wolniej. W tej chwili już chłodzi prawidłowo.

Teraz sprawdzam HD Tune dysk, jednak niedawno sprawdzałem i nie było żadnych uszkodzeń. W każdym razie i tak mam problem bo HD Tune nie pokazuje mi zakładki Health ani temperatury

Mam Win7

Mój sprzęt:
Grafika - Radeon X1950 pro ( aktualnie mam sterowniki z Windowsa, bo ciężko znaleźć dla tej karty coś pod win7. Ale z tego co pamiętam jakoś udało mi się jakiś czas temu przed formatem wgrać "na siłę" jakieś sterowniki chyba pod Vistę i problem był nadal),
2GB ramu
Procesor AMD Athlon 64 LE-1600
Płyta główna Gigabyte M61PME-S2

Zapomniałem dodać, ze oczywiście wgrałem najnowszy Flash i problem nie znika

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Dziwne zacinanie komputera przy muzyce w YouTube

Post02 kwie 2013, 19:15

Na kazdej przegladarce to samo ?

-Boniek-

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwie 2013, 18:36

Dziwne zacinanie komputera przy muzyce w YouTube

Post02 kwie 2013, 20:29

Właśnie sprawdzałem na IE i rzeczywiście jakby było dużo lepiej, ale sprawdzę jeszcze jak skończy działać HD Tune.

Ahh bo jeszcze nie napisałem : Używam Firefoxa

EDIT:

OK, niestety na IE też jest ten problem ale w mniejszej skali, przy oglądaniu filmiku ruszanie kursorem na polecanych filmach ( z prawej strony), albo na oknie filmiku powoduje przycięcie obrazu, muzyka jest raczej OK. Przy włączonym filmiku i oglądaniu innej strony np. w innej karcie przycina się niestety dźwięk. Tak czy inaczej problemy są trochę mniejsze.

Skończyło skanowanie HD Tune ( zero bad sectorów), ale tak jak mówiłem zakładka Health jest pusta, nie pokazuje też temperatury.

Nie ukrywam, że ze względu na przyzwyczajenie wolałbym zostać na FF

Ma ktoś jakiś pomysł?

Awatar użytkownika
scarman20

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 03 kwie 2013, 21:28

Dziwne zacinanie komputera przy muzyce w YouTube

Post03 kwie 2013, 22:09

Na początek poleciłbym wywalenie firefoxa wraz z ustawieniami osobistymi, być może zainstalowałeś jakiegoś toolbara który jest przyczyną zacinania się filmów, i zainstaluj ponownie najnowszą wersję. Jeśli nie pomoże to odinstaluj adobe flash player i zainstaluj najnowszą wersję ze strony producenta. A jeśli to nie pomoże to spróbuj tych sterowników:

64 bit: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

lub 32 bit: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Możesz jeszcze wyłączyć przyspieszenie sprzętowe w ustawieniach flash playera



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości