Dziwny program w autostarcie - AntiVirus Product z WMI

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22628
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Dziwny program w autostarcie - AntiVirus Product z WMI

Post15 lut 2009, 21:10

W autostarcie mam dziwny program, AntiVirus Product z WMI. W menedżerze zadań wyświetlają się takie komunikaty:
1) Usługa Centrum zabezpieczeń systemu Windows nie może załadować wystąpień AntiVirus Product z WMI; źródło: security center, kategoria: brak.
2)Filtr zdarzeń kwerendy ,,SELECT" FROM InstanceOperationEvent where target Instance ISA ,,AntiVirusProduct" or Target Instanse ,,Firewall Product" nie mógł być (ponownie) uaktywniony w obszarze nazw ///ROOT/SecurityCenter z powodu błędu 0x80041010. Zdarzenia mogą nie być przekazywane przez filtr aż do chwili usunięcia problemu. Źródło: WinMgmt, kategoria: brak.
Mam antywirusa avasta, który nie jest widziany przez centrum zabezpieczeń, bo kiedyś miałam dwa antywirusy- miałam ashampoo AntyVira.
Ostatnio zmieniony 15 lut 2009, 21:16 przez me@djohnsc, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: lekko edytowałem tytuł ;)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Dziwny program w autostarcie - AntiVirus Product z WMI

Post15 lut 2009, 21:31

Dobrze będzie jak podasz na jakim systemie operacyjnym problem występuje, XP, Vista, 32 bitowa czy 64 bit?

Co do błędu z niewłaściwym interpretowaniem antywira przez Centrum zabezpieczeń -> KLIK.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22628
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dziwny program w autostarcie - AntiVirus Product z WMI

Post15 lut 2009, 21:35

Mój system to windows xp home edition.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Dziwny program w autostarcie - AntiVirus Product z WMI

Post15 lut 2009, 21:48

A więc powyższa porada dot. naprawy Centrum Zabezpieczeń powinna rozwiązać problem.

z powodu błędu 0x80041010

Jeżeli chodzi o ten błąd, jego znaczenie opisano w tym artykule -> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22628
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dziwny program w autostarcie - AntiVirus Product z WMI

Post20 lut 2009, 13:16

rokko, bardzo dziękuję za pomoc. Centrum zabezpieczeń znowu działa poprawnie i nie pojawiają się już komunikaty dotyczące- Antywirus Product z WMI. Pozdrawiam. :)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości