Firmware do pendrive JVC ("martwy pendrive")

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Pingwin3

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 23 lis 2018, 22:06

Firmware do pendrive JVC ("martwy pendrive")

Post23 lis 2018, 22:14

Witam. Jak w temacie szukam pomocy przy znalezieniu firmware do pendrive JVC. Opisuje problem. Pendrive powinien mieć 2gb a posiada tylko 8mb i ma system plików RAW. Próbowałem formatować przez wiersz poleceń, zerować programami itp. no nie idzie go ruszyć. Dogrzebałem się gdzieś i niejaki użytkownik cosik_ktosik pomagał w takich przypadkach. Macie jeszcze jakieś opcje, co mógłbym zrobić? Podaje numer vid i pid oraz inne dane z ChipGeniusa

Protocal Version: USB 2.00
Current Speed: High Speed
Max Current: 100mA

USB Device ID: VID = 1E3D PID = 095C

Device Revision: 0100

Manufacturer: ChipsBnk
Product Model: Flash Disk
Product Revision: 5.00

Chip Part-Number: Unknown

Z góry przepraszam jeśli wybrałem zły dział :)


Pingwin3

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 23 lis 2018, 22:06

Firmware do pendrive JVC ("martwy pendrive")

Post24 lis 2018, 17:20

Dziękuję za odpowiedź. Program wykrył pendriva. Nie wiem czy wybrałem dobrze ustawienia, aż tak się na tym nie znam. Podsyłam zdjęcie. Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Mógłby ktoś poprowadzić na szybko przez ustawienia? Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Firmware do pendrive JVC ("martwy pendrive")

Post24 lis 2018, 18:57

Na tych podstawowych domyślnych co były jak uruchomisz to nie naprawi Ci go?

Pingwin3

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 23 lis 2018, 22:06

Firmware do pendrive JVC ("martwy pendrive")

Post25 lis 2018, 02:12

Przeleciałem standardowymi ustawieniami. Pomielił, pomielił i na koniec jest taki niebieski komunikat Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Jeżeli go bezpiecznie usunę i włożę z powrotem to windows nadal chce go formatować a pendrive jest jakby pusty.



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości