Folder - jak zrobić żeby był widoczny na dwóch kontach

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Awatar użytkownika
ZiNGO

Użytkownik
Posty: 733
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:37
Lokalizacja: Nowa Wioska (woj. lubuskie)
Kontaktowanie:

Folder - jak zrobić żeby był widoczny na dwóch kontach

Post03 lut 2009, 18:31

witam mam pytanie. mam na jednym komputerze dwa konta użytkowników i na jednym jest folder ze zdjęciami na pulpicie. Co mam zrobić aby ten folder znalazł się na pulpicie drugiego konta (na tym co nie mam tych zdjęć)???
Ostatnio zmieniony 03 lut 2009, 18:33 przez me@djohnsc, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zmieniłem tytuł
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Dwa konta i dane

Post03 lut 2009, 18:37

Wszystkie dane są w folderze Documents and settings->konto użytkownika. Domyślnie ten folder jest ukryty. W Moim komputerze->z menu Narzędzia->widok->opcje folderów->widok->Odznacz ukrywanie plików i folderów.

Folder ten powinien pojawić się na dysku systemowym.

Jeżeli nie będzie do niego dostępu lub też do któregoś z kont, należy przejąć go na własność (lub konto) -> http://www.hotfix.pl/articles.php?article_id=38

Potem już standardowo sobie możesz ten folder przegrać.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Folder - jak zrobić żeby był widoczny na dwóch kontach

Post03 lut 2009, 19:55

Utwórz hard link. Co to jest dowiesz się z wiki -> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 9 gości