Formatowanie partcyji ze starym systemem

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
robert1305

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2014, 21:13

Formatowanie partcyji ze starym systemem

Post26 sty 2020, 16:10

Witam
Proszę o pomoc w sprawie sformatowania partycji ze starym systemem. Na laptopie miałem zainstalowany system Windows 7 na dysku HDD, później zamiast czytnika CD zamontowałem dysk SSD i zainstalowałem na nim system Windows 7. Teraz po aktualizacji do Windows 10 na dysku SSD chciałem sformatować partycję na HDD ze starym Windows 7 i nie mam takiej możliwości. Próbowałem wyciągnąć dysk HDD aby go sformatować poza laptopem ale nie uruchamia mi się system z dysku SSD Win10. Chciałbym odzyskać partycję ze starym Win7 bez konieczności formatowania i instalowania nowego systemu.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Formatowanie partcyji ze starym systemem

Post02 lut 2020, 22:55

Czyli jak dysk jest ciągle w laptopie to pewnie z niego się zaczyna bootowanie i przełączenie na SSD. Zobacz w start->zarządzanie komputerem->zarządzanie dyskami, myślę że na starym dysku jest jeszcze partycja ale bez przydzielonej litery dysku.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości