Google - kopiuj, wklej

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
heros1303

Stały bywalec
Posty: 735
Rejestracja: 04 wrz 2009, 23:21

Google - kopiuj, wklej

Post04 paź 2013, 22:02

Witam. Otóż mam takie pytanie. Otóż czy jeśli skopiuje coś i wyszukam jest jakoś zapisywane w google? Może to dziwnie zabrzmi, ale jakiś czas temu sporawy. Zrobiłem dość dziwną rzecz. A winę ponosi jak zawsze skrót ctrl+c i ctrl+v. Który działa, ale zdarza się że raz nie? A że rzadko ten efekt występuję od razu klikam enter. Niechcący zamiast hasła dla wyszukiwarki które chciałem wyszukać wkleiło dłuższy tekst z mojej ręki pisany. Ktoś wie?

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Google - kopiuj, wklej

Post04 paź 2013, 22:17

Google? hmmmm to trudne pytanie. Ogólnie Google lubi czytać co szukasz aby potem dostarczyć Tobie reklamy kontekstowej, a więc dobrze dopasowanej do Ciebie. Na pewno coś tam pamięta, bo z pewnością mają algorytmy analizujące to co ludzie lubią szukać i jak szukają.

Ale wątpię aby coś tam chcieli Tobie gwizdnąć. To co wpisuje Tobie w przeglądarce to raczej pamiętane jest u Ciebie w historii przeglądarki i historii tego co wpisujesz w formularzach.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

heros1303

Stały bywalec
Posty: 735
Rejestracja: 04 wrz 2009, 23:21

Google - kopiuj, wklej

Post04 paź 2013, 22:25

Hmm.... . No właśnie. Chodzi o to że niechcący miałem niby przed tym hasłem fragment sporawy mojej no nie będę oszukiwał książki :). Takie początki jej, ale ileś stron. Niby nic nie znalazł. Ale jednak mam teraz obawy czy pisać ją dalej trochę. Chyba że jest jakaś ograniczenie ile tekstu może być wstukane w wyszukiwarkę. Wtedy może bym bym mógł zobaczyć ile na oko brać pod uwagę, że mogło by wyciec? Czemu miałem skopiowany fragment? Bo próbowałem różnych edytorów tekstów.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Google - kopiuj, wklej

Post04 paź 2013, 23:11

Nie przejmowałbym się, takiego czegoś raczej nikt nie wykorzysta. Google to automat, program napisany, tego co tam trafia nikt fizycznie nie zobaczy bo po prostu za dużo zapytać leci do tych serwerów.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości