Identyfikacja numeru procesora

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
adrian1819

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 24 sty 2009, 16:28

Identyfikacja numeru procesora

Post24 sty 2009, 16:38

Witam!
Może ktoś z was mi pomoze.Czy jest możliwosc na ukrycie numeru ID procesora?Jest na to jakiś program bądz sposób?Szukałem praktycznie wszedzie i nic nie znalazłem.Owszem są programy ale ukrywają one tylko IP,lub MAC adres.Wątpie żeby ktoś mi pomógł ,ale licze na cud;D.Pozdrawiam i mam nadzieje że żaden z adminów nie bedzie miec pretensji o ten temat.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Identyfikacja numeru procesora

Post24 sty 2009, 17:21

Zobacz czy Masz w Biosie opcję Advanced BIOS Features->Procesor Number Features lub np Hide ID processor. Opcja ta pozwala pokazać lub ukryć numer procesora.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

adrian1819

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 24 sty 2009, 16:28

Identyfikacja numeru procesora

Post25 sty 2009, 13:34

Dzieki za pomoc.
Mam jeszcze jedno pytanie ,czy mozna zapisać jakoś stan aktualny przeglądarki?
Chodzi mi o to np ze mam na jakimś forum lub czacie tym czasowe uprawnienia administracyjne ktore znikaja po wylogowaniu sie.Czy jest mozliwosc to jakos zapisac ze bede wchodzil jako admin kiedy tylko chce?Sciagalem juz jakies dziwne programy do zapisu stron ale jakos nigdy nie dzialało to tak jak bym chcial



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości