Jak odblokować strony zablokowae przez AdBlock

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Awatar użytkownika
wobler1

Użytkownik
Posty: 372
Rejestracja: 06 kwie 2012, 16:45
Lokalizacja: Wielkie Ksiestwo Mazowieckie ze stolicą w Płocku

Jak odblokować strony zablokowae przez AdBlock

Post06 lut 2017, 17:09

Witam używałem dodatki do blokowania reklam w przeglądarce Edge i firefox. Ponieważ blokowały za dużo stron między innymi allegro, czy tez filmy zamieszczone na stronach news. Po usunięnciu i odinstalowaniu z przeglądarek dalej są blokowane strony mimo ze starałem odblokować i po usuwać adresy tych zablokowanych stron w ustawieniach AdBlocka.Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu
.

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Jak odblokować strony zablokowae przez AdBlock

Post06 lut 2017, 21:58

Trochę dziwne że po usunięciu AdBlocka z obu przeglądarek pozostały ustawienia, coś innego musi blokować, sprawdź inne rozszerzenia albo program zabezpieczający.
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
wobler1

Użytkownik
Posty: 372
Rejestracja: 06 kwie 2012, 16:45
Lokalizacja: Wielkie Ksiestwo Mazowieckie ze stolicą w Płocku

Jak odblokować strony zablokowae przez AdBlock

Post07 lut 2017, 01:54

Nie mam zielonego pojęcia co może blokować, miałem też AdBlock zainstalowany na Google Chrome, ale jest ok. Nie wiem co dalej, może reset Edge ale to skasują się zakładki ulubione ,hasła.

-- 07 lut 2017, 02:54 --

wobler1 pisze:Nie mam zielonego pojęcia co może blokować, miałem też AdBlock zainstalowany na Google Chrome, ale jest ok. Nie wiem co dalej, może reset Edge ale to skasują się zakładki ulubione ,hasła.

Uaktualniłem przeglądarkę firefoxa do najnowszej wersji i jest już ok. Została Egde nie wiem jak mam ją uaktualnić.

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert
Posty: 680
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:34

Jak odblokować strony zablokowae przez AdBlock

Post07 lut 2017, 09:43

A dokładnie czym blokowałeś reklamy w edge?
Świadomość nikła, a naiwność zwykła.

Awatar użytkownika
wobler1

Użytkownik
Posty: 372
Rejestracja: 06 kwie 2012, 16:45
Lokalizacja: Wielkie Ksiestwo Mazowieckie ze stolicą w Płocku

Jak odblokować strony zablokowae przez AdBlock

Post07 lut 2017, 14:57

Witam , dodatki pobierałem ze sklepu Microsoft w rozszerzeniach AdBlock i AdBlockPlus, w Edge miałem zainstalowany AdBlockPlus. Może coś żle robię, sam nie potrafię tego zrozumieć.

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert
Posty: 680
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:34

Jak odblokować strony zablokowae przez AdBlock

Post07 lut 2017, 15:35

Adblock plus, te aplikacje instalują się osobno w internet explorer, prawdopodobnie tak samo jest w edge. Wyłączenie i usunięcie z dodatków nie odinstalowuje adblocka z systemu (ie11). Tego pełno potem w systemie w folderach programu i w folderach ustawień. Też pobierałem ze sklepu MS ustawiając język angielski.
Nic dziwnego, że jest wykrywany, nawet "gdy go nie ma". Jodyny sposób, to w opcjach folderów odznaczyć ukrywanie chronionych, a zaznaczyć pokazywanie ukrytych plików i folderów.
Potem wyszukuj wszystko adblock i usuwaj tylko te pozostałości z edge.
Dla edge jest adfender, który się instaluje w systemie. Darmowy jest wtedy, gdy po zainstalowaniu w pierwszym oknie nie klika się OK, bo wtedy wlazi platny trial, tylko "dalej". Adfender zastąpi blokowanie reklam w edge, firefoxie i w chrome. Po wyłączeniu blokowania nie ma go w przeglądarce. No i jest malutki.
Świadomość nikła, a naiwność zwykła.

Awatar użytkownika
wobler1

Użytkownik
Posty: 372
Rejestracja: 06 kwie 2012, 16:45
Lokalizacja: Wielkie Ksiestwo Mazowieckie ze stolicą w Płocku

Jak odblokować strony zablokowae przez AdBlock

Post07 lut 2017, 17:41

Witaj, czy możesz mi napisać jak wejść krok po kroku w opcje folderów, bo już się gubię.
Wszedłem w te ustawienia, Opcje Eksploratora Plików. Ustawienia były tak jak ty napisałeś nic nie odznaczałem
.
Ostatnio zmieniony 07 lut 2017, 18:31 przez wobler1, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert
Posty: 680
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:34

Jak odblokować strony zablokowae przez AdBlock

Post07 lut 2017, 18:26

Świadomość nikła, a naiwność zwykła.

duke63_duke63

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2019, 08:54

Jak odblokować strony zablokowae przez AdBlock

Post13 gru 2019, 09:00

podbijam temat - jak w prosty sposob dodac regułę czy coś, aby odblokować treści nie wyłączając adbloka
weźmy na tapetę taką stronę jak Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników --- to dla mnie to pierwszy przypadek, że nie mogę czytać, nawet jeśli chcę zapłacić za treści.

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert
Posty: 680
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:34

Jak odblokować strony zablokowae przez AdBlock

Post13 gru 2019, 18:51

Man ublock origin. Do moje filtry trzeba dodać zablokowanie okienka monitu, potem zablokować zasłaniający ciemny motyw.

! 13.12.2019 Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
teslanews.pl###YpLQHyRTGeOn
teslanews.pl##.DAqjEEprIeJX-bg

Tak strona wygląda, a mam dużo blokowania Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
strict popup, disconnect me, ublock origin, i dont care cookies, nectcraft extension
Strona nie jest płatna, a mają malware skrypt steadfastsystem com
Świadomość nikła, a naiwność zwykła.



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości