Jak usunąć błąd cli.exe?

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Awatar użytkownika
Mlody94

Użytkownik
Posty: 170
Rejestracja: 13 gru 2009, 11:48
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:

Jak usunąć błąd cli.exe?

Post16 gru 2009, 20:39

Witam. Mam problem z błędem który pokazuje się po uruchomieniu komputera, mowa o cli.exe . Od razu po formacie zainstalowałem sterowniki do karty graficznej, zrestartowałem komputer i od razu po załadowaniu systemu wyskoczyło mi okienko "cli.exe - Błąd aplikacji
aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0000135). Kliknij przycisk ok aby zakonczyc aplikację.". Po naciśnięciu OK wyskakuje mi drugi taki sam komunikat, jest tak zawsze po włączeniu komputera, moje pytanie brzmi - co zrobić aby te błędy nie wyskakiwały?
Pozdrawiam
Gdy nie wiesz - szukaj, gdy nie znajdziesz - pisz, jak już będziesz wiedział/a - przekaż wiedzę innym :)
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Jak usunąć błąd cli.exe?

Post16 gru 2009, 20:41

Są dwa wyjścia. Pierwsze, przeinstaluj sterowniki ATI. Drugie, w menu start->uruchom->wpisz msconfig, w zakładce uruchamianie odznacz wszystkie CLI.EXE i ponownie włącz komputer.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Jak usunąć błąd cli.exe?

Post16 gru 2009, 21:15

Przed ponowną instalacją sterownika użyj narzędzia Driver Cleaner Pro do usunięcia pozostałości po sterowniku ATI.

Instrukcja do programu Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
Mlody94

Użytkownik
Posty: 170
Rejestracja: 13 gru 2009, 11:48
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:

Re: Jak usunąć błąd cli.exe?

Post16 gru 2009, 21:41

Dzięki, działa :)
Gdy nie wiesz - szukaj, gdy nie znajdziesz - pisz, jak już będziesz wiedział/a - przekaż wiedzę innym :)
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
seba86mu

VIP+
Posty: 9744
Rejestracja: 13 lis 2008, 18:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Jak usunąć błąd cli.exe?

Post17 gru 2009, 17:59

Rozwiązaniem jest również instalacja bibliotek .NET Framework 2.0.



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości