Jak usunąć program strażnik ucznia z visty

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Awatar użytkownika
ZiNGO

Użytkownik
Posty: 733
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:37
Lokalizacja: Nowa Wioska (woj. lubuskie)
Kontaktowanie:

Jak usunąć program strażnik ucznia z visty

Post07 mar 2009, 01:52

Ostatnio pewien pan się pytał jak odinstalować program który zabezpiecza dojście do różnych stron np. ***** (w nazwie coś z uczniem chyba ale konkretnej nazwy nie wiem) nie da się odinstalować. po formacie nadal są pliki od tego programu i ten program. jak usunąć go na stałe?




Poprawiłem błędy ortograficzne

Pozdrawiam Misiek1212
Ostatnio zmieniony 07 mar 2009, 02:29 przez Misiek1212, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Edytowałem tytuł lekko i poprawiłem błędy ortograficzne
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Misiek1212

Globalny Moderator
Posty: 223
Rejestracja: 13 lis 2008, 20:37
Kontaktowanie:

Jak usunąć program uczeń z visty

Post07 mar 2009, 02:28

Witaj spróbuj korzystać programu Odkurzacz.W tym programie jest moduł to usuwanie właśnie takich programów
z tej strony pobierz Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Największą katastrofą programistów było stworzenie AQQ :jupi:

Awatar użytkownika
mint1991

Globalny Moderator
Posty: 758
Rejestracja: 26 lis 2008, 22:37
Kontaktowanie:

Jak usunąć program strażnik ucznia z visty

Post07 mar 2009, 09:30

Musisz obejść ograniczenia konta użytkownika (ekspert 9 2006r).Wchodzisz w wiersz poleceń piszesz
at 23:00 /interactive "cmd.exe" po chwili otwiera ci się nowe okno konsoli,zamknij pierwotne okno
konsoli zamknij.W Menadzeże zadań zamknij proces explorer.exe.Potem przechodzisz do otwartego okna konsoli i wpisujesz w nim explorer.exe i wciskasz enter.I masz uprawnienia Administratora

ps//czas w poleceniu at ustawiasz na najbliższy -> więcej masz tu -> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

teraz masz dostęp do: C:\Program Files\Opiekun\DB\users.dat tam jest zapisane hasło, które trzeba rozszyfrować tak jak w tym artykule -> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników, opisane jest tam wszystko bardzo zrozumiale.

Po wejściu na stronę trzeba się zarejestrować, jest to rejestracja darmowa. Poza tym artykułem jest tam także wiele innych równie ciekawych wiadomości, więc zachęcam do rejestracji :)
Nigdy Nie Patrz Wstecz I Tak Nie Będzie Tak Jak Było Kiedyś...
Obrazek
Otrzymałeś od nas pomoc? Podoba Ci się to forum? - Poleć nas znajomym.

Teoria - wszystko wiemy, ale nic nie działa.
Praktyka - wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego.
My łączymy teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego. :D



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości