Jak zmienić w bios z zintegrowanej na PCIE

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Tomek25

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2021, 18:35

Jak zmienić w bios z zintegrowanej na PCIE

Post27 mar 2021, 18:39

Witam mam mały problem zamontowalem w pc kartę graficzną i nie daje obrazu na monitor czytałem na Internecie że może być przyczyną zintegrowaną którą jest ustawiona w bios ale nie mogę odnaleźć w biosie tej pozycji do zmiany na PCIE. Karta działa bo podłączona jest do zewnętrznego Reiser i obraz jest ale tak jak pisałem nie mogę znaleźć tej pozycji w bios do zmiany na PCIE ktoś mógłby mi pomóc. Pc to HP DC7800 COMPAQ SMALL FACTORY .

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Jak zmienić w bios z zintegrowanej na PCIE

Post30 mar 2021, 20:48

Sprawdz to, naciskasz F10 przy starcie komputera , gdy wyświetli się okno z opcjami wchodzisz w zakładkę Advanced i tam będziesz miał opcję dotyczące PCIE, tutaj info z manuala:
(Konfiguracja PCI VGA)
Opcja ta jest wyświetlana tylko wtedy, gdy w systemie zainstalowano kilka kart graficznych PCI.
Umożliwia określenie, który kontroler VGA będzie kontrolerem rozruchowym lub podstawowym.
UWAGA: Aby to ustawienie było widoczne, należy włączyć ustawienie Integrated Video
(Advanced > Device Options), a następnie wybrać opcję Save Changes and Exit.



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości