kod błędu 50 - nie można naprawić Win 7 (64-bit)

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
cxstefan

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2011, 17:06

kod błędu 50 - nie można naprawić Win 7 (64-bit)

Post21 mar 2011, 17:13

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników kto wie jak naprawić sys 7 64bit? stało sie to po nie umyślnym usunięciu partycji zastrzeżonej tej 100-tu Megowej, ale ok przywróciłem ją i dałem na active ale za cholerę nie kopiuje na nią tryb naprawy plików które odpowiadają za jego bootowanie i dalej uruchamianie tylko na starcie mam że brak bootmgr lub ntldr czy jakoś tak:( System jest ten bardzo ważny dla mnie ponieważ mam tam programy a wiele z nich płatnych i oryginalnych do których nie mam kluczy a są mi potrzebne oraz dane które muszę mieć. Chce się obejść bez przeinstalowywania jego więc proszę pomóżcie mi :o

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

kod błędu 50 - nie można naprawić Win 7 (64-bit)

Post21 mar 2011, 23:03

Witam, ten screen to chyba od dysku C? A nie tej 100MB. Można ją przy pomocy GParted odkryć chwilowo i podejrzeć potem pliki z niej, czy w ogóle są. A ogólnie też w jaki sposób ją usunąłeś i jak przywróciłeś?
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości