Komp działa jedynie w trybie awaryjnym

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
pinokio

Użytkownik
Posty: 249
Rejestracja: 15 lis 2012, 12:10

Komp działa jedynie w trybie awaryjnym

Post02 lis 2017, 17:42

witam,pewnego dnia komputer zaczął tak przymulać,że dosłownie nic nie da sie zrobić.do pulpitu ładuje się szybko,ale na tym już koniec.nie da rady otworzyć nawet pojedyńczego folderu na pulpicie,czy wejść w jakąś opcję,czy uruchomić przeglądarkę itd. itp. ,tak jak już napisałem ,po załadowaniu do pulpitu,jedyne co mogę zrobić to podziwiać tapetę.gdy kliknę na cokolwiek,komp myśłi ,może to trwać godzinami,jedynie kursor się porusza.
nawet teraz piszę w trybie awaryjnym.tylko w tym trybie mogę coś ewntualnie zrobić.
przeczyściłem komp ccleanerem,eusing. użylem adw cleaner i malwarabytes,oraz przeskanowałem antywirusem.zrobiłem defragmentację defragglerem i auslogics.i tu moja wiedza się wyczerpała.a stawiania systemu chcę uniknąć.

podaję parametry komputera :
Procesor Intel Pentium G3258 - podkręcony do 4.2
Płyta główna Gigabyte GA-B85M-D2V
Karta graficzna Palit GeForce GTX 750 Ti StormX
RAM Crucial 4 GB DDR3
Nośnik danych WD Blue 1TB

windows 7 64bit

proszę o rady.

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert
Posty: 680
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:34

Komp działa jedynie w trybie awaryjnym

Post02 lis 2017, 19:16

Podaj listę zainstalowanych programów, uruchamianych podczas startu. Ccleaner, narzędiia - po prawej na dole masz zapisz do pliku tekstowego. Taj samo autostart pierwsza zakładka - też zapisz do pliku tekstowego. Tu można wklejać.
Świadomość nikła, a naiwność zwykła.

pinokio

Użytkownik
Posty: 249
Rejestracja: 15 lis 2012, 12:10

Komp działa jedynie w trybie awaryjnym

Post02 lis 2017, 20:39

też to sprawdzałem,ale podam na wszelki wypadek :

Nie Uninstall C:
Nie HKCU:Run AlcoholAutomount Alcohol Soft Development Team "C:\Program Files (x86)\Alcohol Soft\Alcohol 120\AxAutoMntSrv.exe" -automount
Tak HKCU:Run BitTorrent BitTorrent Inc. "C:\Users\Bobek\AppData\Roaming\BitTorrent\BitTorrent.exe" /MINIMIZED
Tak HKCU:Run CCleaner Monitoring Piriform Ltd "E:\Program Files\CCleaner\CCleaner64.exe" /MONITOR
Nie HKCU:Run CCleaner Monitoring Piriform Ltd "E:\Program Files\CCleaner\CCleaner64.exe" /MONITOR
Nie HKCU:Run Free Download Manager FreeDownloadManager.ORG "C:\Program Files (x86)\Free Download Manager\fdm.exe" -autorun
Nie HKCU:Run Steam Valve Corporation "e:\Program Files (x86)\Steam\steam.exe" -silent
Nie HKCU:Run THPanel Palit Microsystems Ltd. "C:\Program Files (x86)\Thunder Master\THPanel.exe" /A
Nie HKCU:RunOnce Report C:\AdwCleaner\AdwCleaner[C7].txt
Nie HKCU:RunOnce Report C:\AdwCleaner\AdwCleaner[C5].txt
Tak HKLM:Run IntelConnectCenter Intel® Corporation C:\Program Files\Intel\ConnectCenter\bin\ICCLauncher.exe /tasktrayonly
Nie HKLM:Run NvBackend "C:\Program Files (x86)\NVIDIA Corporation\Update Core\NvBackend.exe"
Tak HKLM:Run PSUAMain Panda Security, S.L. "C:\Program Files (x86)\Panda Security\Panda Security Protection\PSUAMain.exe" /LaunchSysTray
Tak HKLM:Run RtHDVCpl Realtek Semiconductor C:\Program Files\Realtek\Audio\HDA\RAVCpl64.exe -s
Tak HKLM:Run ShadowPlay Microsoft Corporation "C:\Windows\system32\rundll32.exe" C:\Windows\system32\nvspcap64.dll,ShadowPlayOnSystemStart
Tak HKLM:Run USB3MON Intel Corporation "C:\Program Files (x86)\Intel\Intel(R) USB 3.0 eXtensible Host Controller Driver\Application\iusb3mon.exe"
Nie HKLM:RunOnce Malwarebytes Anti-Malware (cleanup) "C:\ProgramData\Malwarebytes\Malwarebytes Anti-Malware\mbamdor.exe" "C:\ProgramData\Malwarebytes\Malwarebytes Anti-Malware"
Nie Startup User Powiadomienia monitorowania tuszu - HP Deskjet 1050 J410 series.lnk Microsoft Corporation C:\Windows\system32\RunDll32.exe



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 17 gości