komputer wolno chodzi

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
patryk2221

Użytkownik
Posty: 413
Rejestracja: 29 cze 2014, 18:28

komputer wolno chodzi

Post20 maja 2016, 21:42

Witam mam problem z komputerem ponieważ gdy wsadziłem pustą płyte dvd do odtwarzacza to nie mogłem wejść w to Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników jak wyciagłem płyte to nadal to i tak bez końca a 2 to komputer wolno chodzi mam zainstalowanych 150 aplikacji więc się troche nazbierało ale nie chcę fomata robić może polecacie jakieś problemy do oczyszczania komputera albo coś defregmantacje dysku robiłem nawet widzę że mam spadki podczas przeglądania internetu w cs nie zauważyłem żadnych spadków mój pc to Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników dysk d wolne 60 gb dysk c 4 gb

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

komputer wolno chodzi

Post21 maja 2016, 09:38

Witam. Na początek przejrzyj i odinstaluj nieużywane aplikacje. W tym nikt ani nic Cię nie wyręczy, jak nie wiesz które to podaj listę - pomożemy, ale chyba sam wiesz lepiej co Ci potrzebne.

Następnie w CCleaner uruchom czyszczenie w zakładce Cleaner a potem Rejestr.

Co to za napęd i płyta, na innej czystej też tak się dzieję.
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

patryk2221

Użytkownik
Posty: 413
Rejestracja: 29 cze 2014, 18:28

komputer wolno chodzi

Post22 maja 2016, 10:14

Sprawdzę to dopiero jak będe mieć pc teraz mam inny problem ponieważ kupiłem uzywaną karte a po podłaczeniu nic się na pc nie pojawia



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 30 gości