Nie bootuje. Problem z instalacją Windowsa

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
camper_1

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2014, 22:48

Nie bootuje. Problem z instalacją Windowsa

Post22 maja 2014, 23:07

Witam.
Dwa dni temu postanowiłem wyczyścić komputer. Po całym zabiegu złożyłem wszystko do kupy i i sformatowałem dysk w celu zainstalowania windowsa.
Podczas instalacji wysiadł prąd w bloku i instalacja przepadła.
Chcąc ją ponowić znów bootowałem cd z winem 7 i wyskoczył błąd 0000000000f ( Nie można bootować cos tam enter kontynuuj) i doopa. Próbowałem później z Winem XP i mam BOOTMSG is missing. Wyczytałem że może to być wina uszkodzonej płyty głównej. Kupiłem nową Wszystko rozłączyłem i podłączyłem do nowej. Instaluje windowsa, bo odziwo włączyła się instalacja i nic. Dalej to samo. Kupiłem nowy dysk twardy. Wpinam (stary odłączony) zaczynam instalacje i po chwili jej trwania, blue screen i błąd 000000000a bodajże. Znów instalacja nie wypaliła i po raz kolejny BOOTMSG is missing.
Męcze się z tym 3ci wieczór i poddaje się, Nie bootuje niczego nawet Recovery disc.
Sprzęt to ASRock a770crossfire
amd phenom II x4 black edition
radeon hd5770
ram patriot ddr2 800 4 x 2gb
chieftec 450W
Nie jestem jakimś nowicjuszem, więc rady typu ustaw bootowanie w biosie są niepotrzebne. To sytuacja jednak przewyższa moje informatyczne umiejętności dlatego proszę o pomoc.
Z góry dzięki.

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Nie bootuje. Problem z instalacją Windowsa

Post22 maja 2014, 23:44

Hm.. skoro wymieniłeś dysk i płyte, to może sprawdz instalacje systemu z jedną pamiecią ram.



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości