Nie można otworzyć Aplikacji Edge po aktualizacji systemu W.

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Awatar użytkownika
wobler1

Użytkownik
Posty: 372
Rejestracja: 06 kwie 2012, 16:45
Lokalizacja: Wielkie Ksiestwo Mazowieckie ze stolicą w Płocku

Nie można otworzyć Aplikacji Edge po aktualizacji systemu W.

Post26 lut 2018, 14:25

Witam. Dwa dni temu komputer pobral i zainstalował uaktualnienia systemu. Moja wersja przed pobraniem aktualizacji to Windows 10 była 1607 kompilacja 14393.2035. A obecnie1607 kompilacja 14393.2097. wszystko byłoby ok t,ylko po tej aktualizacji został zainstalowany system win 10 ,ktory po ukończeniu aktualizacji zdewastował mi komputer. Zostały usunięte wszystkie pliki dokumenty, zdjęcia, Video które miałem w podrecznych plikach na pulpicie w komputerze. Ale to jest drobnostka bo miałem większość plików zapisane na dysku zewnetrznym. Gorsze jest to że nie można otworzyć zadnych plikow , i aplikacji Microsoft Edge ktore sa powiązane z nią. Wyświetla się komunikat
"Nie Można otworzyć aplikacji Microsoft Edge za pomocą wbudowanego konta administratora.
Zaloguj się za pomocą innego konta i ponów próbę."
Próbowem odinstalować i powrocić do poprzedniej kompilacji,próbowalem w różny sposób przywrócenia system do poprzedniego stanu przed aktualizacją i nic z tego. Chciałem wgrać z płyty ISO system ale komputer nie reaguję na żadne polecenia . tj wyswietli się pakiet z plikami , jak kliknę w plik z systemem to nie ma żadnej reakcji.

------Połączono posty------

Problem rozwiązany , założyłem nowe konto i zalogowałem się. A z konta administratora usunełem tylko hasło.

koper

Stały bywalec
Posty: 638
Rejestracja: 16 cze 2011, 11:41

Nie można otworzyć Aplikacji Edge po aktualizacji systemu W.

Post27 lut 2018, 16:16

Ja zaraz po instalce wyłączam update - i wszystko śmiga jak należy - może spróbuj programu: WinUpdatesDisabler?



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 35 gości