nie można sie połaczyć z siecią

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
elek99

Użytkownik
Posty: 162
Rejestracja: 15 paź 2012, 22:41

nie można sie połaczyć z siecią

Post26 lis 2022, 11:00

od jakiegos czas zacząłem mieć problemy z połaczeniem z internetem w moim drugim mieszkaniu ,gdy internet zawiodł, po rozłączeniu był problem z ponownym połaczeniem, zarówno z lokalną domową siecią WIFI tak i hotspotem z komórki, zawsze było ustawione na automatyczne łączenie . na początku udało sie łaczyć szybciej , ale z czasem problem narastał , i co raz rzadziej urządzeniu udało sie połaczyć z wifi, jakas loteria , raz sie połaczył w ciagu dnia, raz po 1 dniu , raz po kilku godzinach , a raz po 3 dniach . i ostatniego czasu nie udało sie wgl połaczyć przez kilka dni .komunikat jaki wyskakiwał to "nie udało sie polaczyć z siecią" W mojej pierwszej lokalizacji z moim internetem lokalnym- stacjonarnym łaczy sie zawsze bez problemu , a z hotspotem mobilnym juz nie łączy, i i to jest dziwne ,probowałem roznych sposobow aby to naprawic ale bezskutecznie, wifi resetowane było.

podsumuje

1 lokalizacja łączy bez problemu z internetem stacjonarnym , z hotspotem mobilnym nie łączy
2 lokalizacja - duzy problem z połaczeniem sie z jakąkolwiek siecią

komunikat : "nie mozna sie połaczyczyć z tą siecią"

proszę o pomoc

system windows 11


  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości