Nie otwieraja sie aplikacje z poziomu paska zadań oraz pulpi

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
jujo18

Użytkownik
Posty: 145
Rejestracja: 11 cze 2009, 20:05

Nie otwieraja sie aplikacje z poziomu paska zadań oraz pulpi

Post08 gru 2021, 18:12

Witam mam problem poniewaz po włączniu dzis komputera nie otwieraja mi sie niektóre aplikacje np: STEAM , chrome czy DISCORD. Te aplikacje były przypięte do paska zadań w załaczniku wrzucę filmik który pokazuje jak to wygląda. Stawiam ze może byc to jakis wirus nie posiadam programu antywirusowego prócz wind defender. Mam windows 10 64 HOME

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert
Posty: 680
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:34

Nie otwieraja sie aplikacje z poziomu paska zadań oraz pulpi

Post08 gru 2021, 20:28

PPM na skróty - wybrać właściwości - skrót - są dwie ścieżki - jedna do element docelowy, czyli do pliku exe w folderze instalacji, a druga rozpocznij w... do folderu aplikacji.
Sprawdź ścieżki i lokalizacje, czy zgadzają się.
Pokaz zawartość folderu C:\Users\Użytkownik\AppData\Roaming\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch\User Pinned\TaskBar
Świadomość nikła, a naiwność zwykła.

jujo18

Użytkownik
Posty: 145
Rejestracja: 11 cze 2009, 20:05

Nie otwieraja sie aplikacje z poziomu paska zadań oraz pulpi

Post09 gru 2021, 22:06

cos jest ze sterownikami. Jak zainstalowalem stare to działa instlauje najwnosze nie działa

------Połączono posty------

Ale to jest dziwne mam Karte Radeon i sterowniki najnowsze z amd software robia taki bład.. a sterowniki zaktualizowane przez drive booster są dobre.

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert
Posty: 680
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:34

Nie otwieraja sie aplikacje z poziomu paska zadań oraz pulpi

Post10 gru 2021, 19:22

U mnie snappy driver portable - nie pomylił się naście lat. No i jest sto razy bezpieczniejszy od drive booster IOBit.
Świadomość nikła, a naiwność zwykła.



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 26 gości