Odlaczenie dysku twardego

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Awatar użytkownika
Schaf

Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: 16 gru 2010, 16:20

Odlaczenie dysku twardego

Post20 wrz 2013, 15:24

Witam. Odlaczylem dysk twardy, poniewaz musialem cos sprawdzic w innym dysku. I tu zaczely sie problemy..
Gdy ponownie podlaczylem dysk twardy, komputer zaczal szalec. Resetuje sie, czasem wcale sie nie wlaczy. Pierwszy raz resetowal sie przy ekranie logowania, potem wcale sie nie wlaczal i tylko czarny ekran. Teraz resetuje sie przy ekranie bootowania. Obecnie mam dostep tylko do biosa. Czy przez glupie odlaczenie dysku twardego dzieja sie takie cyrki?

Jakies rady?

Pisze z telefonu

-- 20 wrz 2013, 15:24 --

Czy ktos wie co moglo się stać?

Próbowałem podpinać do monitora trzy kable(hdmi, dvi-biale koncówki i kabel z niebieskimi koncowkami) jednak nic to nie pomogło.

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Odlaczenie dysku twardego

Post20 wrz 2013, 18:10

Nie poluźniły się jakieś inne wtyczki podczas zmiany dysku? Komputer generuje jakiś sygnał dźwiękowy? Wygląda to na problem z zasilaczem, ale to niekoniecznie może być jego wina. Tyle przychodzi mi na myśl na tą chwile. Masz zasilacz Aerocool VP-450 tak?
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
Schaf

Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: 16 gru 2010, 16:20

Odlaczenie dysku twardego

Post20 wrz 2013, 19:43

Kable są ok.
Teraz sytuacja wyglada tak: komputer startuje(monitor dziala), przy ekranie logowania monitor nagle gaśnie, dzwiek powitania win 7 jest. Dziala tryb awaryjny, probowalem odinstalowac sterowniki karty graficznej przez tryb awaryjny, ale nie moge. wyskakuje komunikat zebym to zrobil podczas normalnego startu,

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Odlaczenie dysku twardego

Post20 paź 2013, 00:18

Witam, no to użyj małego przywracania systemu o te kilka dni, czasami to pomaga.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości