Opera 20 i problem z logowaniem.

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22627
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Opera 20 i problem z logowaniem.

Post04 kwie 2014, 22:35

Więc tak, od wczoraj, po udanym zaimportowaniu zakładek z innej wersji, używam czasem przeglądarki Opery, opartej na chromium. (Także i dziś.)

W zasadzie działa dobrze, ale jak np. wejdę na nasze forum i się zaloguję, a potem w Google wyszukam temat dotyczący jakiejś wstecznej promocji i na niego kliknę, to nie jestem bynajmniej zalogowana, na tamtej stronie.

Czy ktoś z Was miał podobny problem? :mrgreen:

Aha, inny problem, na razie nie do przejścia, polega na tym, że z DP nie można bezpiecznie ściągać plików, z użyciem linków bezpośrednich, bo się zachowują jak nieaktywne. Oczywiście, pliki z ich tzw. asystentem pobierania, który jest niebezpieczny i felerny, można pobrać bez problemu- sprawdziłam to wczoraj.

Ciekawe czemu, jak klikam na linka znalezionego w Google, dotyczącego starej promocji na tym forum, dana strona nie pamięta, że jestem zalogowana... :mrgreen:

-- 22 mar 2014, o 17:55 --

Edit:

Nawet zaktualizowanie Opery, opartej na chromium, do najnowszej wersji, nie rozwiązało tego problemu, ani zmiana ustawień tej przeglądarki.

Nie wiem, jak to naprawić... :(

-- 3 kwi 2014, o 19:06 --

Edit 2:

Zainstalowałam dziś Operę Next, ona także jest oparta na chromium, i nie ma żadnych problemów z logowaniem... W jej wersji stabilnej ten problem wciąż występuje.

Poza tym używając Opery Next można pobierać pliki z DP, używając linków bezpośrednich... Tego nadal nie naprawili w stabilnej wersji tej przeglądarki.

-- 4 kwi 2014, o 21:35 --

Edit 3:

Okazało się, że miałam złe ustawienia odnośnie cookies, w stabilnej Operze one nie były akceptowane... Dlatego miałam problemy z logowaniem i pobieraniem plików z DP, z użyciem linków bezpośrednich.

Moja pomyłka wyszła na jaw, bo inne ustawienia zastosowałam w Operze Next i dlatego ona działała bez zarzutu.

Przepraszam Was, za wprowadzenie w błąd. :oops:
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Opera 20 i problem z logowaniem.

Post04 kwie 2014, 23:12

Zdarza się :D
Nawet w najlepszym domu, nawet w tym z fortepianem :D
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości