Pasek zadań nie działa

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
daryska133

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 16 maja 2009, 16:29

Pasek zadań nie działa

Post18 maja 2009, 09:27

Nie działa pasek zadań ,gdy kieruje myszkę na pasek to pokazuje się kółko że programy się jeszcze nie załadowały.Chciałam się jeszcze spytać jak mogę usunąć konto ponieważ mam dwa na kompie domyślne od windowsa- Administrator i drugie. Jak włączam kompa to automatycznie zalogowuje się na te drugie.Właśnie jestem na koncie Administrator i pasek zadań tu nie działa na drugim koncie działa.

Awatar użytkownika
seba86mu

VIP+
Posty: 9744
Rejestracja: 13 lis 2008, 18:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Pasek zadań nie działa

Post18 maja 2009, 10:17

daryska133 pisze:Chciałam się jeszcze spytać jak mogę usunąć konto ponieważ mam dwa na kompie domyślne od windowsa- Administrator i drugie. Jak włączam kompa to automatycznie zalogowuje się na te drugie.

A próbowałeś usunąć przez:
Start -> Panel sterownia -> Konta użytkowników ?

daryska133

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 16 maja 2009, 16:29

Re: Pasek zadań nie działa

Post18 maja 2009, 22:04

ale właśnie nadal mi nie ładują sie programy i nie działa pasek przez to nie mogę wejść do panelu sterowania :/

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Pasek zadań nie działa

Post18 maja 2009, 22:06

Naciśnij ctrl+shift+esc
Z menu->plik->nowe zadanie->wpisz explorer.exe i naciśnij Enter. Czy pojawił się pasek?

EDIT
Był błąd w nazwie
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

daryska133

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 16 maja 2009, 16:29

Re: Pasek zadań nie działa

Post19 maja 2009, 09:29

wyskoczył pierw menadżer zadań windows później jak wybrałam plik>nowe zadanie>exploler.exe to moje dokumenty się pokazały mam viste może to inna komenda?? bo ten pasek jakby wiecznie się ładował kółko się kręci jak najadę na pasek i nic nie mogę robić jedynie mój komputer i to co na pulpicie :/

tu screen udało się zrobić Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

koleś git

VIP
Posty: 912
Rejestracja: 05 maja 2009, 15:57
Lokalizacja: Włocławek
Kontaktowanie:

Pasek zadań nie działa

Post20 maja 2009, 18:43

możesz wejść, jest taki przycisk na klawiaturze z ikonką windows który uruchamia menu start
Pozdrawiam, koleś git



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości