Po odświeżeniu pulpitu komputer się zrestartował

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Po odświeżeniu pulpitu komputer się zrestartował

Post04 kwie 2009, 13:47

mam pytanie po włączeniu kompa chciałem dać odśwież ale komp się zaciął i dysk nie pracował sam go zresetowałem poprzez przytrzymanie guzika włączenia kompa po resecie w dzienniku zdarzeń był wpis Microsoft (R) Windows (R) 5.01. 2600 Dodatek Service Pack 2 Uniprocessor Free.
a teraz komp chodzi dobrze. log z combofix Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2009, 14:00 przez me@djohnsc, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiłem pisownię i zmieniłem tytuł

Awatar użytkownika
djarta

Globalny Moderator
Posty: 5854
Rejestracja: 26 gru 2008, 17:15
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:

Po odświeżeniu pulpitu komputer się zrestartował

Post04 kwie 2009, 18:55

Czysto.

===
K.

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Po odświeżeniu pulpitu komputer się zrestartował

Post05 kwie 2009, 02:36

w dzienniku zdarzeń był wpis Microsoft (R) Windows (R) 5.01. 2600 Dodatek Service Pack 2 Uniprocessor Free

Nazwa tego nic mi nie mówi, musiałbyś podać pełne dzienniki aplikacja oraz system (Instrukcja) lub chociaż pełny wyciąg błędu, Start -> Uruchom -> eventvwr.msc następnie, zaznacz dziennik system (lub aplikacja), kliknij dwukrotnie błąd o którym mowa i w oknie podglądu błędu kliknij ikonkę pod strzałkami. Kliknięcie spowoduje skopiowanie treści błędu do schowka. Wejdź na stronkę Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników i wklej tam zawartość. W treści posta podaj link do wklejki.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW


Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Po odświeżeniu pulpitu komputer się zrestartował

Post05 kwie 2009, 22:40

Źródło zdarzenia: EventLog
Identyfikator zdarzenia: 6009

W tym wypadku wpis dotyczy samego mechanizmu śledzenia zdarzeń, gdzie błąd oznacza uruchomienie usługi Event Log, więc wspomniany wpis w dzienniku tylko sygnalizuje uruchomienie rejestrowania i niczego nie wyjaśnia, co jest powodem restartu Twego systemu.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości