Poradnik usuwania sterowników kart graficznych ATI/AMD

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Awatar użytkownika
seba86mu

VIP+
Posty: 9744
Rejestracja: 13 lis 2008, 18:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Poradnik usuwania sterowników kart graficznych ATI/AMD

Post19 wrz 2012, 20:43

voland pisze:Uruchamiać ten NFrame 2.0 z linka?

Myślałem, że już dawno to zrobiłeś.

voland

Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: 18 wrz 2012, 19:27

Poradnik usuwania sterowników kart graficznych ATI/AMD

Post21 wrz 2012, 00:24

Ok, udało się. Wszedłem w tryb awaryjny, znalazłem DriverSweeper - okazało się, że chciał się jedynie odinstalować. Pozwoliłem. Znalazłem DS 3.2.0 Instalacja, Analiza, Czysczenie. Restart. Zaglądam w Dodaj/Usuń, DS ma niemal 700MB :shock: TreeSize, pokazuje to samo. Okazało się, że Backup ATI/AMD tyle zajmuje. Poza tym, pełno tam śladów po CCC oraz ATI Parental Control - nieusuwalne. Znalazłem stronę jak to wywalić poprzez Rejestr. Jest tam tego od cholery. Zrobiłem Backup klucza Uninstall - link: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Odinstalowanie karty w Menedżerze nic nie daje. Win sam wyszukuje, instaluje. Najwidoczniej te stery gdzieś sobie siedzą.
We Właściwościach PPM na pulpicie, brak karty.
Ponownie Awaryjny, Sweeper i znowu lista pełna. Czyszczenie ponownie. Hyh. Usunąć teraz Sweeper wraz jego backup`em?
Co teraz dalej? W awaryjnym ręcznie system32 i drivers oczyścić z tych ati*.*?
Rejestr tak jak piszą w supporcie?

-- 21 wrz 2012, 00:24 --

Temat raczej do zamknięcia. Udało mi się zainstalować najnowsze sterowniki, te które podałeś 12.6. Żadnych dziwnych komunikatów, CCC jest w trayu oraz pod PPM.

Dzięki za pomoc i cierpliwość.
Pozdrawiam :)
Vista Business na ESPRIMO Mobile V5535



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości