Problem z aktualizacją Aviry AntiVir Personal

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Chaki_Chan

Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 19 sie 2010, 00:52

Problem z aktualizacją Aviry AntiVir Personal

Post20 sie 2010, 18:22

Witam. Wczoraj przeszłem, ze starszej wersji Aviry na nowszą - Avira AntiVir Personal - Free Antivirus. Problem w tym, że nie mogę zaktualizować Tej nowej wersji jak i starszej tak samo nie mogłem. Nie wiem czemu... Przy "Last update" zamiast zielonego "haczyka" jest czerwony iks. Jak klikam na "Start update" żeby zaktualizować , to nic się nie dzieje, wogóle nic nie aktualizuje i czasem na dole ekranu, w prawym rogu wyskakuje okienko , być może o aktualizacji , klikam wtedy na "Update" ale i tak jest to samo. Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem? Co zrobić, żeby Avira się aktualizowała? Proszę o pomoc .

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Problem z aktualizacją Aviry AntiVir Personal

Post20 sie 2010, 18:32

Avira AntiVir Personal - Free Antivirus - konfiguracja antywirusa.
Jeżeli chodzi o aktualizację automatyczną to są z tym antywirusem częste problemy, pozostaje :
Aktualizacja ręczna Avira Antivir.
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Chaki_Chan

Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 19 sie 2010, 00:52

Problem z aktualizacją Aviry AntiVir Personal

Post20 sie 2010, 19:14

Okej. W takim razie spróbuję ręcznej aktualizacji i zobaczymy.. Dzięki ;)

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Problem z aktualizacją Aviry AntiVir Personal

Post20 sie 2010, 19:21

W wersji darmowej użytkownicy mają dostęp jedynie do ogólnodostępnego serwera aktualizacji, często dochodzi do sytuacji w których nie sposób zaktualizować baz sygnatur. Ręczna aktualizacja będzie najwłaściwszym wyborem.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Chaki_Chan

Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 19 sie 2010, 00:52

Problem z aktualizacją Aviry AntiVir Personal

Post22 sie 2010, 13:19

witam, tak jak mówiłem 3 dni temu , że spróbuję ręcznej aktualizacji, wykonałem, ale nawet przy ręcznej się nie aktualizuje ; / kombinowałem, próbowałem na wszelkie sposoby, ale nic z tego... :( chyba musiałbym korzystać z płatnej wersji Aviry... No trudno.

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Problem z aktualizacją Aviry AntiVir Personal

Post22 sie 2010, 13:42

Niestety z Avirą są takie problemy :(
Dobra, tylko żeby była po polsku i lepsze aktualizacje, testowałem i zrezygnowałem.
Możesz jeszcze sprawdzić :
Avast! Free Antivirus
lub AVG Anti-Virus Free Edition.
Niedużo większe zużycie zasobów systemowych od Aviry, za to błyskawiczna aktualizacja / brak problemów /,
ochrona poczty i PL ;)
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Chaki_Chan

Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 19 sie 2010, 00:52

Problem z aktualizacją Aviry AntiVir Personal

Post22 sie 2010, 14:00

Tak, dokładnie ... dobra jest, ale dobrze by było gdyby popracowali trochę nad tymi aktualizacjami i gdyby była po polsku to by było o wiele lepiej ... też zrezygnuję z Aviry i poszukam innych antywirusów. Sprawdzę te co mi zaproponowałeś ;)

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Problem z aktualizacją Aviry AntiVir Personal

Post22 sie 2010, 14:20

Chaki_Chan
- dawno temu pisałem do nich aby była PL oraz żeby były lepsze aktualizacje i brak odpowiedzi ;)
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości