Problem z drukarką Canon Pixma iP2200

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Awatar użytkownika
wobler1

Użytkownik
Posty: 372
Rejestracja: 06 kwie 2012, 16:45
Lokalizacja: Wielkie Ksiestwo Mazowieckie ze stolicą w Płocku

Problem z drukarką Canon Pixma iP2200

Post11 mar 2021, 15:33

Witam , mam problem z wydrukiem całości strony drukowanej. Drukarkę miałem zaistalowaną w PC w systemie Windows 10 x32 bt i uległ awarii, Zainstalowałem w laptopie HP Pavilon dv7 po zainstalowaniu sterowników w systemie windows 10 x64 bt. Po włączeniu drukarki i wyborze materiału do druku na całej stronie ,drukarka na formacie A4 wydrukowła pasek jedynie 7 centymetrowy. Jak przywrócić wydruk na całym arkuszu A4.

------Połączono posty------

chce dodać ż plik graficzny zapakowany do PDF drukarka drukuje, zwykły jak do tej pory drukowałem normalnie drukuje jak wspomniałem tylko początek około 7 cm i dalej już wysuwa arkusz A4.

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert
Posty: 680
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:34

Problem z drukarką Canon Pixma iP2200

Post12 mar 2021, 17:57

Zainstalowana ostatnia aktualizacja - robi cyrki z drukarkami. Odinstalować!
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Świadomość nikła, a naiwność zwykła.

Awatar użytkownika
wobler1

Użytkownik
Posty: 372
Rejestracja: 06 kwie 2012, 16:45
Lokalizacja: Wielkie Ksiestwo Mazowieckie ze stolicą w Płocku

Problem z drukarką Canon Pixma iP2200

Post13 mar 2021, 17:20

Już wróciło do stanu poprzedniego , po odinstalowaniu marcowej aktualizacji. Dziękuję za poradę. Dziś też wyczytałem o tym błędzie aktualizacji.

------Połączono posty------

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Obejście polega na wyłączeniu kolejki drukarek za pomocą dwóch poleceń. Należy je wprowadzić w wierszu polecenie, uruchomionym w trybie administratora.

rundll32 printui.dll,PrintUIEntry /Xg /n “KX driver for Universal printing"

rundll32 printui.dll,PrintUIEntry /Xs /n “KX driver for Universal printing" attributes +direct



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 22 gości