Problem z instalacja Adobe Flash Player i Kaspersky 2013

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
xsara177

Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: 28 gru 2012, 16:39

Problem z instalacja Adobe Flash Player i Kaspersky 2013

Post21 lut 2013, 14:29

Witam:)

Mam problem z instalacja Adobe Flash Player i Kaspersky Internet Security(testowa)
Zaczne od adobe nie chce sie zainstalowac znaczy instaluje sie ale nie otwieraja sie filmy na yt jest czarny ekran.Robilem reinstalacje i nic nie pomaga moja przegladarka to IE 9 64-bit.Drugi problem jest z KIS odistalowalem i na nowo zaistalowalem czyli instaluj>dalej>dalej>trwa instalacja karze uruchomic ponownie komputer system sie zaladowal wyskauje to samo instaluj>dalej >dalej i znow uruchom ponownie i tak w kołko.Mialem problem z sys a dokładnie z svchost.exe wirus wylaczyl mi uslugi nie dzialala klawiatura i myszka nawet w trybach awaryjnych nic nie dzialalo mailem plytke z systemem 32-b mailem do wyboru wiersz polecen wiec naprawilem przez dos, mysz i klawiatura zaczely dzialac z plytki naprawczej probowalem ale nic i od tego momentu problemy z istalacja programów.W wierszu polecen zainstalowalem combofixa ktorego mialem na pendrive i widze ze nie zostal usuniety bo jest na dysku c: Folder Qoobox.Prosze o pomoc

Logi:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Extras:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
seba86mu

VIP+
Posty: 9744
Rejestracja: 13 lis 2008, 18:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Problem z instalacja Adobe Flash Player i Kaspersky 2013

Post21 lut 2013, 15:03

Odinstaluj Flash Playera narzędziem Flash Player Uninstaller:
=> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Uruchom program => Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników => Analiza => Uruchom Cleaner

Dokonaj naprawy rejestru programem => Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników => Skanuj rejestr => Napraw rejestr

Zainstaluj Flash Player:
=> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Odinstaluj Kasperskiego narzędziem => Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Ponownie użyj programów CCleaner i Eusing Registry Cleaner.

Zainstaluj najnowszą wersję KIS z tego źródła => Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

xsara177

Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: 28 gru 2012, 16:39

Problem z instalacja Adobe Flash Player i Kaspersky 2013

Post21 lut 2013, 20:13

Adobe dalej nie dziala a jest potrzebny wiekszosc stron dziala na adobe nie moge dodawac zdjec, pobierac, zadnej muzyki odsluchac w internecie a kaspersky sie zainstalowal tylko nie mam opcji wersja testowa na 30dni o taka mi chodzilo a tu prosi mnie o kod.

-- 21 lut 2013, 21:12 --

Wszystko juz zrobilem na cacy :D Troche bylo komplikacji ale juz wszystko ok.Dzieki za fatyge.Mozna zamknac.



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości