Problem z monitorem, falowanie obrazu, zmiana rozdzielczości

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Roondel

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2012, 16:11

Problem z monitorem, falowanie obrazu, zmiana rozdzielczości

Post13 lis 2012, 16:13

Witam!
Mój problem polega na tym ze nie moge zmienic rozdzielczosci komputera. Zaczne od poczatku wszystko smigało jak nalezy i z biegiem czasu na pionowych krancach monitora tam gdzie konczy sie tło pulpitu zaczeło mi sie lekko fałdowac (krawedzie zaczeł robic charakterystyczne S). Po jakims czasie zaczeło sie to robic coraz mocniej i mocniej az spowodowało wyłaczenie sie monitora. po kilkukrotnym miganiu pulpitu (jakies 3 - 4 razy). Komputer działał normalnie bez jakich kolwiek problemów, wiec zrobiłem formata. Po formacie zainstalowałem sterowniki karty graficznej GF 6200 poczym chcialem zmienic rozdzielczosc z standardowej 800 x 600 lecz sie nie da poniewaz monitor odmawia posluszenstwa i po kliknieciu OK ze chcem zmienic rozdzielczosc, monitor sie wyłacza na jakies kilka sekund i powraca standardowa rozdzielczosc.


edit: Próbowałem kilku sposobów z swiata google i nic nie poradziło na moja awarie.Prosze o pomoc



Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 13 lis 2012, 16:19 przez seba86mu, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Korekta tytułu.

Awatar użytkownika
seba86mu

VIP+
Posty: 9744
Rejestracja: 13 lis 2008, 18:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Monitor

Post13 lis 2012, 16:17

Jaki to monitor ? Producent, model.

Wygląda to na defekt monitora.

Roondel.

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2012, 15:56

Problem z monitorem, falowanie obrazu, zmiana rozdzielczości

Post13 lis 2012, 20:43

Mam tu Belinea 103095 FV/GW. Ale mam kilka monitorów i to sie dzieje tez na innych.

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Problem z monitorem, falowanie obrazu, zmiana rozdzielczości

Post13 lis 2012, 21:12

Roondel. pisze:Ale mam kilka monitorów i to sie dzieje tez na innych.

No to skoro na innych monitorach się to dzieje to najprawdopodobniej przyczyną jest karta graficzna. Jeśli sprawdzałeś rózne sterowniki to być moze jest uszkodzona.



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości