Problem z pendrive hama 32 GB

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Markiz

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 10 maja 2018, 18:32

Problem z pendrive hama 32 GB

Post10 maja 2018, 19:33

Witam
Mam ogromną prośbę. Jestem osobą starszą i nie za bardzo rozumiem co się stało. Chciałem przegrać zdjęcia i moje pliki tekstowe z komputera córki na mój. Kupiłem pendrive hama 32 GB zamontowałem w córki komputer (stary jeszcze z XP). Pendrive się pokazał , wpisałem nazwę i otworzyłem go, po czym wrzuciłem na niego tak około 7,5 GB różnych plików. Wyjąłem pen i wstawiłem do swojego kompa na 7 i wtedy pokazał się napis, że dysk nie jest sformatowany. Mało nie dostałem zawału, ale włożyłem z powrotem do córki kompa mając nadzieję że się otworzy, a tu też napis musisz sformatować dysk. Czy można jakoś go otworzyć, bo jak nie to stracę sporo moich danych a jestem pasjonatem historii i przepadnie mi sporo starych plików. Pal licho zdjęcia, bo te zostały na kompie, ale chciałbym choć odzyskać pliki odt i worda. Proszę o pomoc!
Markiz

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Problem z pendrive hama 32 GB

Post13 maja 2018, 12:11

Ciężka sprawa, poproszę kogoś lepszego o pomoc.

------Połączono posty------

Zgodnie z sugestią speca, lepszym rozwiązaniem jest oddanie pendrivea do firmy specjalistycznej niż szukanie pomocy po forach, bo to się może źle skończyć, gdy zaczną radzić dzieciaki bez doświadczenia. Dobra firma to np mydata.pl
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Markiz

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 10 maja 2018, 18:32

Problem z pendrive hama 32 GB

Post14 maja 2018, 15:23

Dziękuje za pomoc, jednak sprawę załatwiłem od drugiej strony, bo udało mi się odzyskać większość utraconych plików z komputera. Pendrive sformatowałem i teraz działa normalnie. Aczkolwiek nikt mi nie potrafi odpowiedzieć, dlaczego pendrive się otworzył i pozwolił wrzucać dane bez formatowania, taka ciekawostka. Wszyscy na forach piszą, że to niemożliwe.



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości