problem z połączeniem z wifi w laptopie z windows 10

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
pwyga

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 22 sie 2017, 12:19

problem z połączeniem z wifi w laptopie z windows 10

Post22 sie 2017, 12:20

witam,
na wstępie powiem, że kompletnie sie nie znam na komputerach itp. lecz posiadam własnego laptopa hp z windowsem 10 i mam problem z połączeniem z internetem. Wszystko było dobrze przez pół roku (od zakupu tego sprzetu) do wczoraj. oglądałem film przez internet i połączenie ciągle się zawieszalo. starałem sie to naprawić i coś w ustawieniach grzebalem, a dzisiaj jak uruchomilem laptopa to nie moge sie polaczyc z internetem. klikam na moja siec aby sie polaczyc, wpisuje w miejscu "klucz zabezpieczeń sieciowych" hasło do routera . Za pomocą takiego jakby "oka" po prawej stronie sprawdzam czy dobrze napisalem i klikam dalej. Okienko mi raz miga i "oko" znika. nie pojawia sie wiadomość ze haslo jest niepoprawne czy coś. Bardzo prosze o pomoc, bo komputer jest bardzo mi potrzebny

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

problem z połączeniem z wifi w laptopie z windows 10

Post22 sie 2017, 14:54

Podaj model laptopa dokładny.

pwyga

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 22 sie 2017, 12:19

problem z połączeniem z wifi w laptopie z windows 10

Post22 sie 2017, 16:03

laptop HP 250 G5 a co? ma to jakieś znaczenie?

------Połączono posty------

dodam, że po tym problemie z internetem (przed chwila) 2 razy próbowałem przywrócic ustawienia fabryczne i w okolicy około 35% pojawial się problem i anulowalo trwajacy proces. może to ma jakies znaczenie

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

problem z połączeniem z wifi w laptopie z windows 10

Post22 sie 2017, 18:14

Może warto przeinstalować sterownik do karty sieciowej wifi? tylko kwestia jaką masz bo na stronie producenta są sterowniki do karty intela oraz do karty realteka



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 36 gości