Problem z pozostałościami po Panda Free Antivirus

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Darom82

Stały bywalec
Posty: 899
Rejestracja: 23 gru 2013, 21:00

Problem z pozostałościami po Panda Free Antivirus

Post24 lut 2015, 16:18

robiwielki nie mogę odznaczyć rocketdock bo to jest pasek z ikonami wiec musi mi startować razem z systemem, tak samo nie mogę odznaczyć nic od creative bo to jest moja karta dzwiekowa i wtedy mogę mieć problem z tym, tak samo jak nie mogę odznaczyć volpanel bo to jest do podglasniania dzwieku w mojej karcie dzwiekowej creativ, nie mogę odznaczyć tez Energy Management bo to jest program do baterii mojego laptopa.
A tu chodzi o pande, jak tego PSUAMain.exe się pozbyć ??? - Kto mi pomoże wreszcie :?: :?: :?:
Obrazek

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Problem z pozostałościami po Panda Free Antivirus

Post24 lut 2015, 16:32

Nie rozumiem, skoro nie ma tego w procesach oraz nie startuje to nigdzie bo w autorunsie tego nie widac to w czym problem? zostało to w tamtym miejscu co pokazałeś wyzej ale w czym ci to przeszkadza? sam mam tam programy których juz nie posiadam w kompie i nie robi to problemu, daj przy tym ukryj ikony i powiadomienia i tyle.

Darom82

Stały bywalec
Posty: 899
Rejestracja: 23 gru 2013, 21:00

Problem z pozostałościami po Panda Free Antivirus

Post24 lut 2015, 16:50

Chodzi o to, żeby tam tego nie było w ogóle widać. Jeśli nie mam pandy antywirus to po co ma mi tam to zalegać ? obecnie nie mam żadnego programu antywirusowego zainstalowanego i się o niego nie upomina że komputer jest zagrożony albo coś takiego. Dlatego pewnie że PUSAMain.exe jest aktywne gdzies.
djkamil09061991 powiedz mi proszę czy moge usunąć z rejestru te klucze PSUAMain_RASAPI32 oraz PSUAMain_RASMANCS ?

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Problem z pozostałościami po Panda Free Antivirus

Post24 lut 2015, 17:00

Darom82 pisze:żeby tam tego nie było w ogóle widać.

Przyklej sobie plaster na monitorze to nie będziesz tego widział :D

Też nie widzę tu problemu, ukryć i tyle, także mam tam ze dwa już dawno odinstalowane programy, ale co to przeszkadza. Jest jeszcze taki sposób, zainstaluj jeszcze raz Pande i odinstaluj prawidłowo, przez ten program który podał wcześniej @djkamil09061991 albo przez Revo Uninstaller (Tryb zaawansowany i usuwasz wszystkie pogrubione wpisy).
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
djarta

Globalny Moderator
Posty: 5854
Rejestracja: 26 gru 2008, 17:15
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:

Problem z pozostałościami po Panda Free Antivirus

Post24 lut 2015, 17:21

1. Start > w polu szukania wpisz regedit > z PPM Uruchom jako Administrator > przechodzisz do klucza:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\Local Settings\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\TrayNotify

W tym kluczu skasuj wartości IconStreams + PastIconsStream.

2. Do użycia to: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Darom82

Stały bywalec
Posty: 899
Rejestracja: 23 gru 2013, 21:00

Problem z pozostałościami po Panda Free Antivirus

Post24 lut 2015, 20:05

Próbowałem już przez RevoUnistaller i nic nie dało, próbowałem tak jak mi napisał teraz djarta i dalej to siedzi tam i nie da się tego usunąć :( Jak zainstaluje pande i odinstaluje ją normalnie krok po kroku to też dalej to siedzi i niechce się usunąć. Nawet nie zauważa, że nie ma już programu antywirusowego. :(
Może mi ktoś pomóc się tego pozbyć ? Tym programem, który podał djkamil09061991 też nie idzie tego usunąć, poza tym ten program nie odinstalowuje wszystkiego dokładnie.
Obrazek
Pytam po raz 3:
Czy moge usunąć z rejestru te klucze PSUAMain_RASAPI32 oraz PSUAMain_RASMANCS ?
Ten program co dal mi djkamil spowodowal ze nie mogę zdeinstalowac pandy ani nawet zainstalować nowej pandy free antywirus :(
Bo wyskakuje cos takiego:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 24 lut 2015, 20:05 przez LupeR, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usuwam kolor czerwony

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Problem z pozostałościami po Panda Free Antivirus

Post24 lut 2015, 23:50

Darom82, spróbuj odinstalować Pandę w trybie awaryjnym, może jakiś proces uniemożliwia jego poprawną dezinstalację.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Problem z pozostałościami po Panda Free Antivirus

Post25 lut 2015, 14:02

Nie masz zapisanego punktu przywracania systemu zanim zainstalowałeś tego antywirusa ?
To powinno być najlepszym rozwiązaniem ;)

Dodatkowo przeczytaj:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Zobacz jeszcze czy jest w Menedżerze zadań --> Procesy.
Jeżeli tak to kliknij na niego --> Zakończ proces.
Następnie tak jak w tym temacie:
problemy/jak-usunac-ikony-z-paska-zada-w-windows-7-t24551.html?hilit=explorer%20exe

Pomógł:
najłatwiejszy sposób zaznaczając w CCleanerze Pamięć podręczna obszaru powiadomień
--> czyszczenie --> zakończenie Procesu explorer.exe i ponowne włączenie explorer.exe.
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Darom82

Stały bywalec
Posty: 899
Rejestracja: 23 gru 2013, 21:00

Problem z pozostałościami po Panda Free Antivirus

Post25 lut 2015, 18:25

A gdzie sobie mogę pobrać i zainstalować wcześniejszą wersje pandy free antivirus ? tej ostatniej wersji zanim wyszła wersja 15.1.0. Może ktoś mi dać linka ? bo nie mogę znaleźć :pray:



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości