Problem z Routerem Dlink DWR 921 Revision C

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Szootski

Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 05 lut 2015, 22:43

Problem z Routerem Dlink DWR 921 Revision C

Post01 wrz 2017, 11:48

Witam dostałem do T-Mobile router Dlink DWR 921 od samego początku on szwankował. Nie mogłem zmienić hasła do konta administratora, bo po zmianie ani stare hasło nie działało ani nowe, a po odłączeniu wszystkich urządzeń od tego routera zasięg sieci LTE spadał do 9% i można to było tylko naprawić za pomocą wyłączenia i włączenia routera. Oddałem router do naprawy, oni po miesiącu przysłali mi drugi, nowy router z tym samym problemem. Wkurzony postanowiłem wgrać na własną rękę czysty soft z tej strony Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Wszystko się wgrało pięknie i w ogóle, zmieniłem hasło i nadal mam ten sam problem tylko teraz hasło się nie resetuje nawet po kliknięciu przycisku reset. Czy jest jakiś sposób na dostanie się do routera omijając hasło? Albo jakiś sposób na złamanie go?

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Problem z Routerem Dlink DWR 921 Revision C

Post01 wrz 2017, 12:09

Rozumiem że jeśli zresetujesz router przyciskiem reset który jest na urządzeniu i następnie zalogujesz się do panelu adresem :
192.168.0.1 to login: admin i hasło zostawiasz puste nie przechodzi?

Szootski

Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 05 lut 2015, 22:43

Problem z Routerem Dlink DWR 921 Revision C

Post01 wrz 2017, 12:31

O kurcze dobra, puste przeszło bo na wcześniejszym sofcie było admin admin. To jak już rozwialiście problem z wejściem na router to może wiecie jak naprawić te problemy o których wcześniej pisałem?



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości