Problemy z klawiaturą

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
lukaszrygal

Użytkownik
Posty: 101
Rejestracja: 17 lis 2015, 20:35

Problemy z klawiaturą

Post30 lip 2018, 19:16

Kilka tygodni temu czyściłem(lekko nasączyłem parę patyczków do uszu spirytusem) sobie klawisze F(jak go nie czyściłem to działał prawidłowo),G(już tak z rok temu zaczął lagować opuźniała się reakcja podczas pisania tej litery),klawisz z ikonką Windowsa(czyściłem go też i nadal działa prawidłowo) i ten na przeciwko po prawej stronie(jak go lekko wcisnę to nie działa jak go poluzuję to działa całkiem dobrze,ale się przekrzywia).Co teraz mam zrobić jak to naprawić i czy muszę zakupić nową klawiaturę?Tą już mam tak z 5 lat paragon już dawno wyrzucony,aby zareklamować tą klawiaturę.Pokażę wam teraz jak ona mniej więcej wygląda.
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Co mam teraz zrobić?

Awatar użytkownika
Arcadio Morello

Użytkownik
Posty: 702
Rejestracja: 25 sty 2012, 00:52

Problemy z klawiaturą

Post30 lip 2018, 23:47

Klawiaturę przede wszystkim powinieneś czyścić sprężony powietrzem. Czyszcząc patyczkiem łatwo jest uszkodzić klawisze.
Ewentualnie możesz poszukać takiej samej klawiatury na internecie i podmienić uszkodzone klawisze.
Jeżeli koszt takiej używanej klawiatury będzie zbyt wysoki, to lepiej zainwestować w nową.
Nawet gdybyś miał paragon to nie sądzę, żeby Ci uznali reklamację. Ewidentnie widać, że to są uszkodzenia mechaniczne.

lukaszrygal

Użytkownik
Posty: 101
Rejestracja: 17 lis 2015, 20:35

Problemy z klawiaturą

Post15 kwie 2019, 14:24

Już dawno kupiłem sobie nową klawiaturę różniącą się od poprzedniej.Model Logitech K360 czarna.



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości