Problemy z połączeniem internetowym

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
waras

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 24 paź 2018, 20:07

Problemy z połączeniem internetowym

Post24 paź 2018, 20:30

Hej,

od kilku dni mam problemy z połączeniem internetowym na komputerze stacjonarny z systemem Windows 10 Pro. Nie otwierają mi się niektóre strony internetowe (mapy Google, trojmiasto.pl), część z nich wyświetla się częściowo (gry-online) lub otwieranie trwa bardzo długo, a część z nich otwiera się normalnie. Są też problemy z niektórymi aplikacjami jak geforce experience (nie mogę się zalogować i pobrać sterowników), natomiast battlenet działa już poprawnie.
Mam internet UPC podłączony po kablu. Obok windowsa mam na tym samym komputerze postawionego linuxa, na którym wszystko otwiera się normalnie. Na urządzeniach mobilnych i laptopie wszystko też działa ok. Dokładnie te same problemy są na każdej przeglądarce Windowsa. Mam zainstalowanego antywirusa Eset Internet Security 12, który nie wykrywa żadnego wirusa, przeskanowałem też komputer AdwCleaner który również nic nie wykrył. Może to jakiś rodzaj wirusa, do którego muszę użyć innego programu?
To nie jest problem routera/karty sieciowej/kabla. Coś jest nie tak w ustawieniach windowsa, tylko nie wiem co, bo nic w nich nie zmieniałem.

Już próbowałem tych sposobów:

http://www.hotfix.pl/naprawa-polaczenia ... s-a387.htm
http://www.hotfix.pl/niektore-strony-in ... e-a109.htm :think:

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Problemy z połączeniem internetowym

Post24 paź 2018, 23:47

Masz dobry czas? date itp?

waras

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 24 paź 2018, 20:07

Problemy z połączeniem internetowym

Post25 paź 2018, 06:47

Data, czas, region są poprawnie ustawione.



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości