Prośba o analizę logów

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
marmro

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2019, 22:46

Prośba o analizę logów

Post26 lut 2019, 00:32

Witam,

Jakiś czas temu bardzo mi pomogliście z problemem jaki miałem z komputerem, niestety gdzieś przepadło mi konto.
Teraz mam prośbę o pomoc przy przyspieszeniu 3 urządzeń. Nie będę chciał zaśmiecać forum, dlatego wszystkie trzy umieszczę w tym temacie, jeżeli pozwolicie. Nie wszystkie na raz oczywiście, tylko na spokojnie po jednym będę chciał rozwiązywać problemy. Poniżej przesyłam logi z pierwszego, który ledwo działa:

OTL - Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Extras - Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Hijackthis - Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zmieniony 26 lut 2019, 09:03 przez djarta, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przenoszę z Bezpieczeństwa -> Problemy

electrolux

Ekspert
Posty: 319
Rejestracja: 06 lut 2017, 00:26

Prośba o analizę logów

Post26 lut 2019, 08:02

Ja mogę pomóc tylko w identyfikacji infekcji, i jej usuwaniu, a skoro nie masz żadnej infekcji (logi to potwierdzają), to temat nie nadaje się do tego działu forum.
Zgłosiłem już Moderatorowi, by przesunął Twój temat do jakiegoś innego działu forum.

Error - 2019-01-25 12:02:09 | Computer Name = LR3HXZF | Source = WinMgmt | ID = 10
Description =

Aby automatycznie rozwiązać ten problem, kliknij > Fix.it. na stronie Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Następnie kliknij przycisk Uruchom w oknie dialogowym Pobieranie pliku i wykonaj kroki w kreatorze Fix.it.
(Link zapasowy (jeśli na stronie Microsoftu nie będzie tego "Fix.it") > Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników )
.

marmro

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2019, 22:46

Prośba o analizę logów

Post26 lut 2019, 09:02

Dziękuję ;) również proszę moderatora o przeniesienie do odpowiedniego działu. Myślałem że to wina wirusów dlatego tu umieściłem ;)

------Połączono posty------

Czy jeszcze w jakiś sposób można polepszyć działanie komputera na podstawie tych logów?



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości