Przeglągarka Edge

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Awatar użytkownika
wobler1

Użytkownik
Posty: 372
Rejestracja: 06 kwie 2012, 16:45
Lokalizacja: Wielkie Ksiestwo Mazowieckie ze stolicą w Płocku

Przeglągarka Edge

Post22 cze 2020, 15:27

Witam potrzebuję pomocy aby wrócić do do starej Przeglądarki Edge. Potrzebny link aby zainstalować ponownie. Mam uaktualnioną nową wersję Edge Chromium i na moim komputerze stacjonarnym nie pracuje prawidłowo podczas przeglądania stron po kilku kliknięciach program zawiesza się. Tak to trwa cały czas nie nadaje się do użytkowania. Bardzo proszę o pomoc . W sieci nie ma żadnego linku do Starej Przeglądarki Edge Microsoft zadbał o to aby nie było do niej powrotu i używać tylko Edge Chromium. Miałem wersję przeglądarki Microsoft Edge 41.16299.1004.0 i chodziła mi przez lata bez zastrzeżeń. Mam System Windows 10 Home wersja 1709 kompilacja systemu operacyjnego 16.299.1127. nie mogę uaktualnić systemu bo każda próba kończy się Blue scarrenem ale ta wersja bardzo dobrze spisuje mi się wraz byłą starą przeglądarką Edge. Tak więc prośzę o pomoc w znalezieniu linku aby zainstalować Starą Przeglądarkę Edge. na PC.

------Połączono posty------

Witam, nikt z Forum Komputerowego nie jest w stanie mi pomóc. może pod ten adres ktoś mi podeśle. Z góry dziękuję. Pozdrawiam
wobler1@o2.pl

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Przeglągarka Edge

Post27 sie 2020, 19:42

W panelu admina->programy i funkcje znajdziesz zakładkę zainstalowane aktualizacje, a tam możliwość ich odinstalowania.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
wobler1

Użytkownik
Posty: 372
Rejestracja: 06 kwie 2012, 16:45
Lokalizacja: Wielkie Ksiestwo Mazowieckie ze stolicą w Płocku

Przeglągarka Edge

Post29 sie 2020, 12:44

Dziękuję za info. Pozdrawiam



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 25 gości