Przywracanie partycji systemowej?

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
koper

Stały bywalec
Posty: 638
Rejestracja: 16 cze 2011, 11:41

Przywracanie partycji systemowej?

Post21 sie 2017, 09:33

Jeśli był taki temat to przepraszam, ale ja nie znalazłem. Mianowicie używałem do robienia kopii Norton Ghost, ale mi się posypał nie wiadomo czemu możecie poradzić jakiś mało znany ale skuteczny program. Nie interesuje mnie: Norton Ghost, AOMEI, Acronis, EaseUS, Macrium te wszystkie programy mam na płytce: UBP_Pro_Win_10_PE_Multiboot_v0.7. Czy znacie jakieś skuteczne?

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Przywracanie partycji systemowej?

Post22 sie 2017, 22:52

Ja używam PINGa (nie tego do sieci)
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

koper

Stały bywalec
Posty: 638
Rejestracja: 16 cze 2011, 11:41

Przywracanie partycji systemowej?

Post23 sie 2017, 07:39

A nie masz linka jak to zrobić partycję a potem ją przywrócić? Oglądałem to: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników Ale jakoś nie przypadło mi to do gustu bo mam pytania nie znasz podpowiedzi po polsku a może sam zrób poradnik na pewno się przyda ludziom.

------Połączono posty------

Zrobiłem kopie systemową programami: Image for Windows, AOMEI Backupper, Acronis True Image teraz czekam jak mi się system zwali to wtedy może zatrybi któryś z pilków bo z Ghostem mam problemy.



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości