Przywracanie systemu nie działa

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Re: Przywracanie systemu nie działa

Post29 sie 2009, 12:33

@lukis :
z Nortonem są nie tylko takie problemy, jak wejdziesz w :google: to się dowiesz ile.
Potrafi zablokować komunikatory - problemy z dźwiękiem lub wideo na Skype, GG i innych itp. itd.
Proponuję go zamienić na innego ale najpierw musisz prawidłowo odinstalować odpowiednim narzędziem / jest takie do Nortona tylko zapomniałem nazwę / oraz dokładnie przeczyścić komputer np. CCleanerem, Eusing Free Registry Cleanerem i w regedit.
Pozostawia dużo śmieci i będą dalsze problemy :(

Edit :
Norton Removal Tool : Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
lub Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Prawidłowa reinstalacja oprogramowania
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

koleś git

VIP
Posty: 912
Rejestracja: 05 maja 2009, 15:57
Lokalizacja: Włocławek
Kontaktowanie:

Przywracanie systemu nie działa

Post29 sie 2009, 13:47

Lepiej pobierz to z symanteca, bo eprogramy, według mc'affe SiteAdvisor zawierają 12 niebezpiecznych plików do pobrania, i według mnie nie są zbyt zaufanym źródłem, fakt, że jakiś program może być według nich niebezpieczny dlatego, że zmienia domową stronę www, ale ich jest tam więcej, więc pobierz z symanteca. A co do nortona problemów zero, tylko po 3 tygodniach wszedł mi wirus, ale ogólnie nie powoduje żadnych problemów z innymi bezpiecznymi programami. Ale ja też nie polecam nortona, zmień go np. na Kaspersky'ego, tylko poczekaj na 2010.
Pozdrawiam, koleś git

lukis

Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 25 sie 2009, 02:08

Re: Przywracanie systemu nie działa

Post29 sie 2009, 14:01

Dzieki za informacje Nortona mialem z plytki dołaczonej do pcformat i test w gazecie że nr 1 wiec zainstalowałem teraz wrzuciłem McAfee i wszystko narazie gra ,teraz to juz mam wmiare porzadek w komputerze ale wczesniej bywalo tak że nie mogłem dojsc ladu i przywracanie systemu ratowało mnie z opresii

koleś git

VIP
Posty: 912
Rejestracja: 05 maja 2009, 15:57
Lokalizacja: Włocławek
Kontaktowanie:

Przywracanie systemu nie działa

Post29 sie 2009, 14:10

Ja też widziałem ten test, dali KISa na ostatnie, a potem niby na drugi, chyba ich przekupili czy co xD ? Właśnie chciałem przetestować nortona po tym teście, skoro nr. 1, wszystko było ok, nNIS nic nie mulił, był tak jakby go nie było i faktycznie tak jakby go nie było po 3 tygodniach weszła infekcja. Przy skanowaniu pisało tylko sprawdzanie trojan coś , trojan coś tam. Miałem też wcześniej AV 2006 i IS 2007, na 2007 właśnie się przesiadłem na kisa. Potem przetestowałem 2009 i wróciłem do kisa. Mc'affe też dobry.
Pozdrawiam, koleś git



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 19 gości