Radio Kruger&Matz KM0812 nie łączy się z WiFi.

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22692
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Radio Kruger&Matz KM0812 nie łączy się z WiFi.

Post07 maja 2023, 16:13

Kiedyś miałam przejściowe problemy z dostępem radia internetowego Kruger&Matz KM0812 do sieci WiFi, albo ze znikającą listą ulubionych stacji , wówczas wystarczyło wyłączyć owo radio, po prostu wyciągając wtyczkę, a potem wystarczyło je ponownie uruchomić. Wczoraj i dzisiaj wyłączałam FanBoxa, czyli: ruter, ale to nic nie dało. Owo radio z automatu ustawia sobie godzinę i datę, ulubione stacje nie znikają. W koło Macieju klikałam aby owo radio połączyło się z internetem, ale to nic nie daje. Wiem tylko jedno, nie chcę resetować ustawień owego radia, bo nie wiem co się wówczas stanie z listą ulubionych stacji internetowych. Proszę o pomoc. :mrgreen: Bez słuchania radia internetowego jest głupio. :sciana:
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
KrólHDD

Globalny Moderator
Posty: 676
Rejestracja: 24 sty 2014, 14:41
Lokalizacja: Twardogóra
Kontaktowanie:

Radio Kruger&Matz KM0812 nie łączy się z WiFi.

Post09 maja 2023, 22:01

Obawiam się, że bez resetu softu w tym cudzie techniki się nie obejdzie. Bądź FW się sypie i konieczne może być reflash firmware.
A co za tym idzie wszystkie ustawienia jak i ulubione idą w pył. Nie ma innej opcji.
Z dyskiem jestem w stanie zrobić prawie wszystko, Król HDD.

W sprawach Dyskowych pisać na GG: 68554272 (prawie zawsze dostępny)

Gdyby ktoś miał ochotę wspomóc, Zapraszam!

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22692
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Radio Kruger&Matz KM0812 nie łączy się z WiFi.

Post13 maja 2023, 14:08

Zaniosłam moje popsute radio do sklepu Rebel Electro (Kruger&Matz); pan który tam pracuje skrytykował moją metodę naprawy radia poprzez wyciągnięcie wtyczki z gniazdka, co w moim przypadku w końcu doprowadziło do niemożności połączenia się z WiFi, które przestało działać i może padła karta sieciowa. Moje radio zostało zabrane do serwisu, mimo że od dawna wygasła jego gwarancja i kupiłam je w sklepie euro rtv AGD, czy jakoś tak... Czyli: nie należy wyciągać wtyczki z gniazdka, ta metoda była skuteczna do czasu...Aha, w Orange też zalecali wyciągnięcie wtyczki od rutera, ale przestałam to robić... Mam nadzieję, że nikomu nie zaszkodziłam... :sciana:

------Połączono posty------

Odebrałam dziś moje radio z serwisu Rebel Electro (Kruger&Matz) i ono zostało naprawione i zostało zaktualizowane, lista ulubionych została skasowana. :( :sciana:
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości