Sterownik AMD przestał działać ale odzyskał sprawność

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
emcia91

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 02 maja 2011, 22:22

Sterownik AMD przestał działać ale odzyskał sprawność

Post02 maja 2011, 22:35

Witam.
Piszę tu bo już naprawdę nie wiem co robić.
Kupiłam laptopa w lutym HP g62, wydawał się być spoko (poza tym potrzebny jest on mi tylko do pracy więc wielkich wymagań nie mam).
I od tamtej pory zaczął się problem. Podczas oglądania filmów (youtube), a ostatnio nawet podczas włączania programow (np Word) komputer się zawiesza i wyskakuje komunikat "STEROWNIK AMD PRZESTAŁ DZIAŁAĆ ALE ODZYSKAŁ SPRAWNOŚĆ".
Na początku myślałam, że to problem ze sterownikami więc przegrałam, ale dalej się ciął. Zadzwoniłam do serwisu facet powiedział, żebym jeszcze raz przegrała- dalej nie pomogło, następny raz zadzwoniłam- kazał przegrać biosa, a że tego nie umiem zrobić to założył sprawę o reklamację i wysłał kuriera. Po 3 dniach laptop wrócił, myślałam,że już będzie ok( wymiana płyty głównej, wgranie sterowników). Dziś odpalam laptopa, bo miałam trochę pracy i po godzinie TO SAMO !
Naprawdę nie znam się na komputerach, a to jest strasznie wkurzające. W środę znowu będę dzwonić do HP.
Jeśli mógłby mi ktoś pomóc i napisać czym to może być spowodowane??? Czy to może być jakaś "bardzo poważna usterka" nie dająca się naprawić ??? Bardzo proszę o pomoć.

btw. podczas rozmowy z konsultantem uświadomił mnie, że była wadliwa seria laptopów, w której ten komunikat się pojawiał, ale jest na to sposób (czyli przegr. sterowników), który niestety na mojego laptopa nie działa.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam. Emcia. ;)
Ostatnio zmieniony 02 maja 2011, 23:54 przez cosik_ktosik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zmiana tytułu

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

sterownik AMD

Post02 maja 2011, 23:53

Witam Ciebie, może i sterowniki pomogą ale dziwi mnie jedno
wymiana płyty głównej

To oznacza, że coś tam fizycznie było zdrowo uszkodzone. Może się grzał. W sumie sprawdźmy. Z programu Everest Ultimate podaj odczyt z czujników (w programie Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników).

Co do sterowników, skąd pobierałaś wersję jaka jest teraz zainstalowana?
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

emcia91

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 02 maja 2011, 22:22

Sterownik AMD przestał działać ale odzyskał sprawność

Post03 maja 2011, 22:02

Witam ponownie. :)

a więc oto odczyt czujników: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

A co do sterowników wersja, która jest teraz zainstalowana była wgrywana w serwisie HP.

Gdy ja przegrywałam sterowniki zanim laptop trafił do serwisu instalowałam najnowsze sterowniki, a gdy to nie pomogło zainstalowałam starsze niż te, które były na początku.

Bardzo proszę o interpretację tego odczytu ponieważ się na tym nie znam, a zaniepokoił mnie wentylator GPU1 przy którym widnieje 0.

Emcia.:)

-- 03 maja 2011, 22:02 --

@up.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Sterownik AMD przestał działać ale odzyskał sprawność

Post04 maja 2011, 08:47

Hmm, czujniki wyglądają dobrze, to nie to. Możesz jeszcze wejść do jakiejś gierki na chwilę, wyjść i ponownie sprawdzić (nie wyłączaj sobie everesta, będzie szybciej).
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 21 gości