System postawiony na msata nie widzi bluetooth

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
olo320i

Użytkownik
Posty: 126
Rejestracja: 27 maja 2010, 17:12

System postawiony na msata nie widzi bluetooth

Post23 wrz 2019, 22:17

Witajcie. Posiadam laptopa firmy gigabyte p15f v2 . Laptop ten ma możliwość podłączenia 2 dysków twardych. Jeden 2.5 cala i druga możliwość to msata. Niedawno zmieniłem dysk 2.5 cala z 500gb ssd na hdd 2tb a pod złącze msata dałem ssd 1tb. Po instalacji windowsa na dysku msata, wszystko działa znakomicie ale system NIE WIDZI bluetooth. Komputer kupiłem z 5 lat temu z windows 8 i zrobiłem aktualizację do w10. Ponieważ w10 to wieczna beta, rezerwowo na drugiej partycji trzymam w8. Gdy miałem te systemy na dysku 2.5cala to przy postawieniu świeżego systemu, w menadżerze urządzeń bluetooth był normalnie wykrywany i potrzeba było do niego zainstalować sterownik. Teraz jak mam systemy na dysku msata ani w10 ani w8.1 nie znalazł nawet na chwilę bluetootha. Ręczna instalacja sterownika nie daje rezultatu ponieważ przy próbie instalacji, instalator przerywa instalację z komunikatem że nie odnalazł sprzętu pod te sterowniki. Karta sieciowa to broadcom bcm4352hmb 802.11ac 2x2 wi-fi adapter. Próbowałem wielu sterowników i kombinacji i bluetootha nie ma w menadżerze urządzeń. Internet działa bardzo dobrze karta łączy się z routerem w 5g z pełną możliwą prędkością a bluetootha nie ma. Ktoś ma może jakiś pomysł o co z tym chodzi? bo to trochę dziwne. Z góry dziękuję za odpowiedź.


  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości