Usterka i problem z Windows Update

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Chochlik

Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 03 wrz 2013, 12:22

Usterka i problem z Windows Update

Post16 kwie 2018, 20:15

Hej!

Parę dni temu pojawił mi się problem. Miałam aktualizacje, zainstalowało się wszystko, komputer się wyłączył po wszystkim i niby ok. Później po włączeniu, działało wszystko, ale później zaciął się i zaczęły się problemy.

Microsoft Word mi zdechł, odinstalowałam, a przy próbie zainstalowania czegoś innego, OpenOffice pojawia mi się Błąd1500 przy instalacji, gdzie też nie wiem co z tym zrobić :roll:
Po restarcie, czyszczeniem CCleanerem, skanem AVG zmieniło się tyle, że zepsuło się wyświetlanie znaków na pulpicie i nie było w ogóle polskich znaków a czcionka była inna. W autostarcie chyba śmiecia nie mam, bo wcześniej wszystko działało jak cud miód i maliny - wspomnę tylko, że laptop ma 4 lata, kupiony był z win 8.1 i 10 została mi wciśnięta na siłę w ramach "aktualizacji", o czym pewnie wszyscy pamiętają, bo nie aktualizowałam sama z 8 do 10. Zawsze działał idealnie, nie miał żadnych problemów z niczym, włączał się w okamgnieniu.
Po przetrzepaniu rozwiązywania problemów jedynym co musiałam zrobić to zrestartować kompa żeby dokończyć instalację sterowników. Zrobiłam, nie podziałało na zamulający start z czarnym ekranem.
Kolejnym problemem jest problem z Windows Update, szukałam po internetach rozwiązania i nie znalazłam więc postanowiłam napisać do was! Bo już parę razy mi pomogliście :)

No, poza zamuleniem startowym czcionka na pulpicie się sama naprawiła, ale kosz stracił swoją ikonkę i jest białą kartką i ogólnie pojawia się parę drobnych usterek, które nie są krytyczne, ale przeszkadzają i chciałabym przywrócić kompa do wcześniejszej świetności. Mam Asusa. Użyłam Malwarebytes raz żeby posprzątać w kompie, ale teraz już mi się nie chce włączyć i w ogóle nie reaguje. Tak jak niektóre inne rzeczy.

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Link ze screenem z troubleshoota.


  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości