Utorrent wolno pobiera,Jak skonfigurować

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Awatar użytkownika
Misiek1212

Globalny Moderator
Posty: 223
Rejestracja: 13 lis 2008, 20:37
Kontaktowanie:

Utorrent wolno pobiera,Jak skonfigurować

Post02 lut 2009, 16:31

Witam mam problem z torrentami, nie wiem jaki program jest lepszy który gorszy.I jak skonfigurować taki program żeby prawidłowo pobieram

Pomożecie :)
Największą katastrofą programistów było stworzenie AQQ :jupi:

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Utorrent wolno pobiera,Jak skonfigurować

Post02 lut 2009, 17:58

Nie ma programów lepszych czy gorszych, są jedynie dobrze skonfigurowane i źle :D

Najlepszy program wg. mnie to ?Torrent. W sieci Masz mnóstwo przewodników dotyczących jego konfiguracji.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
Misiek1212

Globalny Moderator
Posty: 223
Rejestracja: 13 lis 2008, 20:37
Kontaktowanie:

Utorrent wolno pobiera,Jak skonfigurować

Post02 lut 2009, 19:05

Nie ma nic o sieci lan tylko neo neo
Największą katastrofą programistów było stworzenie AQQ :jupi:

Brayan6611

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 02 lut 2009, 11:19

Re: Utorrent wolno pobiera,Jak skonfigurować

Post02 lut 2009, 19:14

wg. mnie najszybszy bez otwierania portów to bitcommet, ale niestety czasem nie dociąga plików, zostaje na 99.7 i nie pójdzie dalej, plik przeważnie nie działa. Nigdy takiego problemu nie miałem z utorentem. Nie kombinuj ustawieniami, po prostu zmniejsz limit uploadu do 5kb i będzie dobrze. Ja przy 8 mb/s ściągam średnio 30kb - 150kb i mnie wystarcza. Ciężko więcej wycisnąć z p2p.

Proszę używać znaczków pl
me@djohnsc
Ostatnio zmieniony 02 lut 2009, 19:16 przez me@djohnsc, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiłem pisownię

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Utorrent wolno pobiera,Jak skonfigurować

Post02 lut 2009, 19:54

Nie ma nic o sieci lan tylko neo neo

Misiek1212, co Masz na myśli, nie bardzo rozumie o co w tej chwili chodzi Tobie? Program konfigurujesz pod konkretne łącze (szybkość), a w sieci torrent jak nie ma seedów, to nic nie pomoże, ściąganie stanie w miejscu i tyle.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości